FOR INTERIOR 26.3. – 29.3. 2020 představujeme zde svítidla Nowodvorski, jednoho z největších výrobců osvětlení v Evropě.

Navštivte nás na veletrhu
FOR INTERIOR
26.3. – 29.3.2020
Představíme zde svítidla Nowodvorski, jednoho z největších výrobců osvětlení v Evropě.

Polarfox je Švédská firma zabývající se prodejem luxusních svítidel a osvětlení, které úspěšně prodává ve většině zemí Evropy. Prodej svítide v České republice zajišťuje tuto firmu společnost Hallux, s.r.o. V nabídce osvětlení je široká škála svítidel, zejména v sortimentu Tiffany vitrážových lustrů a lamp je nabídka opravdu atraktivní. Další významou oblastí osvětlení jsou klasická svítidla, kde zákazník nalezne i svítidla v tradičním anglosaském stylu. Prezentace svítidel je doplněna křišťálovými svítidly v originálním designu. U většiny nabízených svítidel se jedná o ucelené kolekce osvětlení, kdy je možné kombinovat osvětlení interiéru pomocí lustrů, stolních lampiček, stojanových lamp, přisazených svítidel a nástěnných svítidel. Veškerá svítidla jsou vyráběna ve vysoké jakosti zpracování a na jejich výrobu jsou používány kvalitní materiály. Do svítidel doporučujeme použít dekorativní nebo LED žárovky.  

 

Polarfox

Polarfox je Švédská firma zabývající se prodejem luxusních svítidel a osvětlení, které úspěšně prodává ve většině zemí Evropy. Na trhu v České republice zastupuje tuto firmu společnost Hallux, s.r.o. V nabídce osvětlení je široká škála svítidel, zejména v sortimentu Tiffany vitrážových lustrů a lamp je nabídka opravdu atraktivní. Další významou oblastí osvětlení jsou klasická svítidla, kde zákazník nalezne i svítidla v tradičním anglosaském stylu. Prezentace svítidel je doplněna křišťálovými svítidly v originálním designu. U většiny nabízených svítidel se jedná o ucelené kolekce osvětlení, kdy je možné kombinovat osvětlení interiéru pomocí lustrů, stolních lampiček, stojanových lamp, přisazených svítidel a nástěnných svítidel. Veškerá svítidla jsou vyráběna ve vysoké jakosti zpracování a na jejich výrobu jsou používány kvalitní materiály. Do svítidel doporučujeme použít dekorativní nebo LED žárovky