FOR INTERIOR 26.3. – 29.3. 2020 představujeme zde svítidla Nowodvorski, jednoho z největších výrobců osvětlení v Evropě.

Navštivte nás na veletrhu
FOR INTERIOR
26.3. – 29.3.2020
Představíme zde svítidla Nowodvorski, jednoho z největších výrobců osvětlení v Evropě.

Prestižní výrobce svítidel a osvětlení z Velké Británie. Komplexní nabídka vyšší třídy osvětlení, vybírat je možné z klasických i moderních svítidel, industriálního i retro osvětlení, zastoupena jsou i svítidla vitrážová a křišťálová, osvětlení koupelny. Široká nabídka je i v sekci venkovního osvětlení. Svítidla jsou konstruována na klasické, halogenové i LED zdroje. Podle použití je v nabídce svítidel možno nalézt lustry závěsné i přisazené, stropní svítidla, nástěnná světla, bodovky, stolní lampičky i stojanové lampy. Kvalitními svítidla tak můžete vyřešit osvětlení kuchyně, jídelny, obýváku, ložnice, koupelny, pracovny i osvětlení zahrady.

Searchlight

Prestižní výrobce světel a osvětlení z Velké Británie. Komplexní nabídka vyšší třídy osvětlení, vybírat je možné z klasických i moderních svítidel, industriálního i retro osvětlení, zastoupena jsou i svítidla vitrážová a křišťálová, osvětlení koupelny. Široká nabídka je i v sekci venkovního osvětlení. Svítidla jsou vyráběna na klasické, halogenové i LED zdroje. Podle použití je v nabídce svítidel možno nalézt lustry závěsné i přisazené, stropní svítidla, nástěnná světla, bodovky, stolní lampičky i stojanové lampy. Kvalitními svítidla tak můžete vyřešit osvětlení kuchyně, jídelny, obýváku, ložnice, koupelny, pracovny i osvětlení zahrady.