Industriální svítidla

Industriální svítidla tvoří další segment na trhu s osvětlením a pro stále větší oblíbenost těchto svítidel je zařazujeme i do naší nabídky. Svítidla s prvky technických svítidel vzbuzují návrat do starých časů a nostalgie, funkčnost a vzhled těchto svítidel odpovídá současným trendům a požadavkům. V nabídce výrobců industriálního osvětlení jsou industriální lustry, stolní a stojanové lampy, stropní svítidla, nástěnná svítidla a interiér osvítit tak aby na Vám připomínal dobu retra a ve stylu a tradice. Industriálními svítidly lze originálně doplnit interiér obývacího pokoje, ložnide, jídeny, chodby, haly. Své uplatnění nacházejí industriální i v mnoha styolvých restauracích, kavárnách či barech. Svítidly v industriálním stylu lze osvítit i exteriéry budov, zde je potřeba použít svítidla s potřebným krytím. Do všech industriálních svítidel doporučujeme použít dekorativní žárovky, pro dosažení dokonalého designu svítidel.

Industriální a retro svítidla a zejména kolekce svítidel které se skládají z lustrů, nástěnných svítidel, přisazených svítidel, stolních lampiček a stojanových lamp se stávají stále více vyhledávaným druhem osvětlení. Nostalgie minulosti se projevuje znovu při zařizování interiérů a svítidla jsou jejich nedílnou součástí. Návrat k osvědčeným materiálům svítidel, velký podíl ruční práce, snaha odlišit se od masově vyráběných svítidel, to jsou hlavní důvody zvýšené poptávky po retro a industriálním osvětlení. Mosaz a bronz, porcelán, ale také i smalt a částečně rezavá povrchová úprava svítidel jsou dalšími atributy tohoto osvětlení. Tyto prvky se projevují i u retro svítidel pro venkovní osvětlení, návrat k designu svítidel předchozích generací, pro venkovní použití s patřičným krytím svítidel. U venkovních svítidel se jedná hlavně o nástěnná světla, závěsná svítidla, sloupková svítidla i kandelábry. Do industriálních i retro svítidel doporučujeme použít dekorativní žárovky.

Použití: retro a industriální světla do stylových interiérů i exteriérů statku, mlýnu, a objektů z 1. republiky.

Industriální svítidla tvoří další segment na trhu s osvětlením a pro stále větší oblíbenost těchto svítidel je zařazujeme i do naší nabídky. Svítidla s prvky technických svítidel za použití vhodných povrchových úprav vzbuzují návrat do starých časů a nostalgie, funkčnost a vzhled těchto svítidel odpovídá současným trendům a požadavkům. Vybírat tak můžete z nabídky industriálních lustrů, stolních a stojanových lamp, stropních svítidel, nástěnných svítidel a interiér osvítit tak aby na Vám připomínal dobu retra a ve stylu a tradice. Industriálními svítidly lze originálně doplnit interiér obývacího pokoje, ložnide, jídeny, chodby, haly. Své uplatnění nacházejí industriální i v mnoha styolvých restauracích, kavárnách či barech. Svítidly v industriálním stylu lze osvítit i exteriéry budov. Do všech industriálních svítidel doporučujeme použít dekorativní žárovky, pro dosažení dokonalého designu svítidel