Industriální svítidla tvoří další segment na trhu s osvětlením a pro stále větší oblíbenost těchto svítidel je zařazujeme i do naší nabídky. Svítidla s prvky technických svítidel vzbuzují návrat do starých časů a nostalgie, funkčnost a vzhled těchto svítidel odpovídá současným trendům a požadavkům. V nabídce výrobců industriálního osvětlení jsou industriální lustry, stolní a stojanové lampy, stropní svítidla, nástěnná svítidla a interiér osvítit tak aby na Vám připomínal dobu retra a ve stylu a tradice. Industriálními svítidly lze originálně doplnit interiér obývacího pokoje, ložnide, jídeny, chodby, haly. Své uplatnění nacházejí industriální i v mnoha styolvých restauracích, kavárnách či barech. Svítidly v industriálním stylu lze osvítit i exteriéry budov, zde je potřeba použít svítidla s potřebným krytím. Do všech industriálních svítidel doporučujeme použít dekorativní žárovky, pro dosažení dokonalého designu svítidel.

Industriální svítidla

Klasický lustr 876G26 Jafa (Aldex)

Klasický lustr na jednu žárovku. Lustr je tvořen...

Klasický lustr 876G26 Jafa (Aldex)

Klasický lustr 876G27 Jafa (Aldex)

Klasický lustr na jednu žárovku. Lustr je tvořen...

Klasický lustr 876G27 Jafa (Aldex)

Industriální a retro svítidla a zejména kolekce svítidel které se skládají z lustrů, nástěnných svítidel, přisazených svítidel, stolních lampiček a stojanových lamp se stávají stále více vyhledávaným druhem osvětlení. Nostalgie minulosti se projevuje znovu při zařizování interiérů a svítidla jsou jejich nedílnou součástí. Návrat k osvědčeným materiálům svítidel, velký podíl ruční práce, snaha odlišit se od masově vyráběných svítidel, to jsou hlavní důvody zvýšené poptávky po retro a industriálním osvětlení. Mosaz a bronz, porcelán, ale také i smalt a částečně rezavá povrchová úprava svítidel jsou dalšími atributy tohoto osvětlení. Tyto prvky se projevují i u retro svítidel pro venkovní osvětlení, návrat k designu svítidel předchozích generací, pro venkovní použití s patřičným krytím svítidel. U venkovních svítidel se jedná hlavně o nástěnná světla, závěsná svítidla, sloupková svítidla i kandelábry. Do industriálních i retro svítidel doporučujeme použít dekorativní žárovky.

Použití: retro a industriální světla do stylových interiérů i exteriérů statku, mlýnu, a objektů z 1. republiky.

Industriální svítidla tvoří další segment na trhu s osvětlením a pro stále větší oblíbenost těchto svítidel je zařazujeme i do naší nabídky. Svítidla s prvky technických svítidel za použití vhodných povrchových úprav vzbuzují návrat do starých časů a nostalgie, funkčnost a vzhled těchto svítidel odpovídá současným trendům a požadavkům. Vybírat tak můžete z nabídky industriálních lustrů, stolních a stojanových lamp, stropních svítidel, nástěnných svítidel a interiér osvítit tak aby na Vám připomínal dobu retra a ve stylu a tradice. Industriálními svítidly lze originálně doplnit interiér obývacího pokoje, ložnide, jídeny, chodby, haly. Své uplatnění nacházejí industriální i v mnoha styolvých restauracích, kavárnách či barech. Svítidly v industriálním stylu lze osvítit i exteriéry budov. Do všech industriálních svítidel doporučujeme použít dekorativní žárovky, pro dosažení dokonalého designu svítidel