FOR INTERIOR 26.3. – 29.3. 2020 představujeme zde svítidla Nowodvorski, jednoho z největších výrobců osvětlení v Evropě.

Navštivte nás na veletrhu
FOR INTERIOR
26.3. – 29.3.2020
Představíme zde svítidla Nowodvorski, jednoho z největších výrobců osvětlení v Evropě.

Výrobce převážně moderních světel a osvětlení. V sortimentu svítidel jsou závěsné lustry, nástěnná svítida, stropní svítidla, stolní lampičky a stojanové lampy. Zejména v nabídce stropních svítidel je výběr velice bohatý, jak v designu tak i v použitých materiálech. Další významnou část nabídky tvoří stále více oblíbená sádrová a keramická nástěnná a stropní svítidla. Od výrobce svítidel Solux lighting  můžete nakoupit kvalitní svítidla za velice přijatelné ceny.

Solux lighting

Výrobce převážně moderních svítidel a osvětlení. V sortimentu svítidel jsou závěsné lustry, nástěnná svítida, stropní svítidla, stolní lampičky a stojanové lampy. Zejména v nabídce stropních svítidel je výběr velice bohatý, jak v designu tak i v použitých materiálech. Další významnou část nabídky tvoří stále více oblíbená sádrová a keramická nástěnná a stropní svítidla. Od výrobce svítidel Solux lighting  můžete nakoupit kvalitní svítidla za velice přijatelné ceny