FOR INTERIOR 26.3. – 29.3. 2020 představujeme zde svítidla Nowodvorski, jednoho z největších výrobců osvětlení v Evropě.

Navštivte nás na veletrhu
FOR INTERIOR
26.3. – 29.3.2020
Představíme zde svítidla Nowodvorski, jednoho z největších výrobců osvětlení v Evropě.

Norský výrobce venkovních svítidel s dlouholetou tradicí. V nabídce jsou nástěnná venkovní svítidla a stojanová venkovní svítidla, u některých sérií jsou doplněna venkovními svítidly závěsnými a stropními. Svítidla jsou dodávána v několika povrchových úpravách. Firma dodává venkovní svítidla moderní i klasická, všechna svítidla jsou dodávána ve vysoké kvalitě a výrobky Norlys mají ISO 9001. Přesvěčte se i Vy o vysoké kvalitě a spolehlivosti venkovních svítidel Norlys.

Norlys

Norský výrobce venkovních svítidel s dlouholetou tradicí. V nabídce jsou nástěnná venkovní svítidla a stojanová venkovní svítidla, u některých sérií jsou doplněna venkovními svítidly závěsnými a stropními. Svítidla jsou dodávána v několika povrchových úpravách. Firma dodává venkovní svítidla moderní i klasická, všechna svítidla jsou dodávána ve vysoké kvalitě a výrobky Norlys mají ISO 9001. Přesvěčte se i Vy o vysoké kvalitě a spolehlivosti venkovních svítidel Norlys