FOR INTERIOR 26.3. – 29.3. 2020 představujeme zde svítidla Nowodvorski, jednoho z největších výrobců osvětlení v Evropě.

Navštivte nás na veletrhu
FOR INTERIOR
26.3. – 29.3.2020
Představíme zde svítidla Nowodvorski, jednoho z největších výrobců osvětlení v Evropě.

Sigma je výrobce ucelených kolekcí moderních i klasických interiérových svítidel. Kolekce svítidel se sestávají z lustrů s různým počtem žárovek, nástěnných svítidel, stropních svítidel,stolních lamp a stojanových lamp. Vyskoká kvalita svítidel a dlouholetá tradice ve výrobě osvětlení. V současné době se tento výrobce zaměřil zejména na moderní a designová svítidla. Nové kolece jsou vyráběny ve stylu IKEA svítidel, jednoduchá a praktická svítidla hodících se do interiérů zařízených v současném trendu. Úplnou novinkou jsou potom industriální svítidla a lustry z betonu. Velice příznivý poměr kvality a ceny svítidel.

Použití svítidel Sigma: svítidla do obýváku, kuchyně, jídelny, svítidla do ložnice, kuchyňská svítidla, osvětlení dětského pokoje.

Sigma

Sigma je výrobce moderních i klasických interiérových svítidel. Kolekce svítidel se sestávají z lustrů s různým počtem žárovek, nástěnných svítidel, stropních svítidel,stolních lamp a stojacích lamp. Vyskoká kvalita svítidel a dlouholetá tradice ve výrobě osvětlení, v současné době se tento výrobce zaměřil zejména na moderní a designová svítidla. Nové kolece jsou vyráběny ve stylu IKEA svítidel, jednoduchá a praktická svítidla hodících se do interiérů zařízených v současném trendu. Úplnou novinkou jsou potom industriální svítidla a lustry z betonu. Kvalitní svítidla s příznivou cenou, do svítidel doporučujeme použít LED žárovky.

Použití svítidel Sigma: svítidla do obýváku, kuchyně, jídelny, svítidla do ložnice, kuchyňská svítidla, osvětlení dětského pokoje.