FOR INTERIOR 26.3. – 29.3. 2020 představujeme zde svítidla Nowodvorski, jednoho z největších výrobců osvětlení v Evropě.

Navštivte nás na veletrhu
FOR INTERIOR
26.3. – 29.3.2020
Představíme zde svítidla Nowodvorski, jednoho z největších výrobců osvětlení v Evropě.

Polský dodavatel svítidel Lampex -  zaměření firmy je především na cenově dostupná svítidla, v nabídce převažují ucelené kolekce svítidel, které obsahují lustry, nástěnná svítidla,stolní lampičky a stojanové lampy, stropní svítidla. Osvětlení je možno vybírat i z mnoha kategorií svítidel, jedná se především o moderní svítidla a klasické osvětlení která jsou nastoupena nejvíce. Nabídka je doplněna o dětská svítidla, kuchyňská svítidla, venkovní svítidla, sádrová svítidla a svítidla z akrylátu. 

Použití: svítidly od Lampexu vybavíte celý dům či byt a to za velice příznivé ceny.

Lampex

Polský dodavatel svítidel Lampex -  zaměření firmy je především na cenově dostupná svítidla, v nabídce převažují ucelené kolekce svítidel, které obsahují lustry, nástěnná svítidla,stolní lampičky a stojanové lampy, stropní svítidla. Osvětlení je možno vybírat i z mnoha kategorií svítidel, jedná se především o moderní svítidla a klasické osvětlení která jsou nastoupena nejvíce. Nabídka je doplněna o dětská svítidla, kuchyňská svítidla, venkovní svítidla, sádrová svítidla a svítidla z akrylátu

Použití: svítidly od Lampexu vybavíte celý dům či byt a to za velice příznivé ceny