FOR INTERIOR 26.3. – 29.3. 2020 představujeme zde svítidla Nowodvorski, jednoho z největších výrobců osvětlení v Evropě.

Navštivte nás na veletrhu
FOR INTERIOR
26.3. – 29.3.2020
Představíme zde svítidla Nowodvorski, jednoho z největších výrobců osvětlení v Evropě.

Hellux je výrobce svítidel především z dřevěných komponentů díky moderní technologii opracování dřeva kterou firma vlastní. Ze široké nabídky výrobce svítidel dovážíme především dětská svítidla - dětské lustry, nástěnná svítidla, dětská bodová svítidla stolní lampičky. Různorodost motivů dětských svítidel a dokonalé opracování jsou hlavní předností svítidel tohoto výrobce.

Použití svítidel Hellux: svítidla do obýváku, svítidla do ložnice, kuchyňská svítidla, osvětlení dětského pokoje především.

Hellux

Hellux je výrobce svítidel především z dřevěných komponentů díky moderní technologii opracování dřeva kterou firma vlastní. Ze široké nabídky výrobce svítidel dovážíme především dětská svítidla - dětské lustry, nástěnná svítidla, dětská bodová svítidla stolní lampičky. Různorodost motivů dětských svítidel a dokonalé opracování jsou hlavní předností svítidel tohoto výrobce

Použití svítidel Hellux: svítidla do obýváku, svítidla do ložnice, kuchyňská svítidla a především osvětlení dětského pokoje