FOR INTERIOR 26.3. – 29.3. 2020 představujeme zde svítidla Nowodvorski, jednoho z největších výrobců osvětlení v Evropě.

Navštivte nás na veletrhu
FOR INTERIOR
26.3. – 29.3.2020
Představíme zde svítidla Nowodvorski, jednoho z největších výrobců osvětlení v Evropě.

Klausen je výrobce svítidel se širokým sortimentem. Opravdu velká nabídka svítidel - klasická svítidla, moderní svítidla, (zde se jedná o ucelenou nabídku lustrů, stropních svítidel, nástěnných svítidel, lampiček a stojanových lamp), bodová svítidla,dětská svítidla a venkovní osvětlení. Firma dodává svítidla především do marketů a a také cena svítidel Klausen tomu odpovídá. Osvětlení Klausen pořídíte opravdu za bezkonkurenční ceny.

Tip: venkovní svítidla Klausen - svítidla v jiném provedení než na jaká jste zvyklí a za dobrou cenu.

Použití svítidel Klausen: svítidla do obýváku, svítidla do ložnice, kuchyňská svítidla, osvětlení dětského pokoje, svítidla do koupelny, venkovní osvětlení, svítidla do kanceláře - pracovní svítidla.

Katalog "Moderní" ke stažení zde (39 MB)

Katalog "Rustic" ke stažení zde (43 MB)

Klausen

Klausen je výrobce svítidel se širokým sortimentem. Opravdu velká nabídka svítidel - klasická svítidla, moderní svítidla, (zde se jedná o ucelenou nabídku lustrů, stropních svítidel, nástěnných svítidel, lampiček a stojanových lamp), bodová svítidla a venkovní osvětlení. Firma dodává svítidla především do marketů a a také cena svítidel Klausen tomu odpovídá. Osvětlení Klausen pořídíte opravdu za bezkonkurenční ceny.

Tip: venkovní svítidla Klausen - svítidla v jiném provedení než na jaká jste zvyklí a za dobrou cenu

Použití svítidel Klausen: svítidla do obýváku, svítidla do ložnice, kuchyňské lustry, osvětlení dětského pokoje, svítidla do koupelny, venkovní osvětlení, svítidla do kanceláře - pracovní svítidla