FOR INTERIOR 26.3. – 29.3. 2020 představujeme zde svítidla Nowodvorski, jednoho z největších výrobců osvětlení v Evropě.

Navštivte nás na veletrhu
FOR INTERIOR
26.3. – 29.3.2020
Představíme zde svítidla Nowodvorski, jednoho z největších výrobců osvětlení v Evropě.

V nabídce Tiffany vitrážových lustrů a lamp je nabídka opravdu atraktivní. Vitrážová svítida jsou ceněna především pro svou originalitu, styl a eleganci. U vitrážových svítidel obdivujeme nejen jejich funkčnost ale také dekorativní vzhled, vitrážové lustry a lampy se stávají součástí interiéru a vytvářejí jedinečnou atmosféru pro svůj nazaměnitelný vzhled. Většina nabízených svítidel lze pořídit v ucelených kolekcí osvětlení, kdy je možné kombinovat osvětlení interiéru pomocí lustrů, stolních lampiček, stojanových lamp, přisazených svítidel a nástěnných svítidel. Veškerá vitrážová svítidla jsou vyráběna ručně ve vysoké jakosti zpracování a na jejich výrobu jsou používány kvalitní a letitou praxí prověřené materiály. Do svítidel doporučujeme použít dekorativní nebo LED žárovky. 

 

Vitrážová svítidla

vitrážové nástěnné svítidlo LVM421 Oak

Vitrážové nástěnné svítidlo na 1 žárovku....

vitrážové nástěnné svítidlo LVM421 Oak

vitrážový lustr LTM421 Oak

Vitrážový lustr na 2 žárovky. Lustr je vyroben...

vitrážový lustr LTM421 Oak

V sortimentu Tiffany vitrážových lustrů a lamp je nabídka opravdu atraktivní. Vitrážová svítida jsou ceněna především pro svou originalitu, styl a eleganci. U vitrážových svítidel obdivujeme nejen jejich funkčnost ale také dekorativní vzhled, vitrážové lustry a lampy se stávají součástí interiéru a vytvářejí jedinečnou atmosféru pro svůj nazaměnitelný vzhled. Většina nabízených svítidel se vyrábí v ucelených kolekcí osvětlení, kdy je možné kombinovat osvětlení interiéru pomocí lustrů, stolních lampiček, stojanových lamp, přisazených svítidel a nástěnných svítidel. Veškerá vitrážová svítidla jsou vyráběna ručně ve vysoké jakosti zpracování a na jejich výrobu jsou používány kvalitní a letitou praxí prověřené materiály. Do svítidel doporučujeme použít dekorativní nebo LED žárovky