Nowodvorski

Firma Nowodworski ( dříve Technolux) je naším největším dodavatelem interiérových svítidel i svítidel venkovních. Technolux je velice dynamicky rozvíjející se firmou a svá svítidla exportuje do celé Evropy. Nabídka svítidel je opravdu velká, od moderních a LED svítidel, klasických svítidel, svítidel do dětského pokoje, bodovek, vitrážových svítidel až po plochá nástěnná svítidla je bezkonkurenční. Výrobce prezentuje i ucelené série svítidel obsahující lustry,nástěnná svítidla, stropní svítidla,lampičky a stojanové lampy. Nově jsou v nabídce Nowodvorki také svítidla do koupely a poměrně obsáhlá je kolekce retro a industriálních svítidel. Svítidla jsou velice dobře prodejná nejen pro svojí kvalitu ale i pro jejich příznivé ceny. Potřebujete levná a kvalitní svítidla? Hledejte značku Nowodworski.

Použití svítidel Nowodworski ( Technolux): svítidla do obýváku, svítidla do ložnice, kuchyňská svítidla, osvětlení dětského pokoje, svítidla do koupelny, venkovní osvětlení, svítidla do kanceláře - pracovní svítidla.

 

Katalog Nowodvorski Lighting 2023/2024

 

 

 

 

Firma Nowodworski (dříve Technolux) je naším největším dodavatelem svítidel. Nowodworski (Technolux) je velice dynamicky rozvíjející se firmou a svá svítidla exportuje do celé Evropy. Nabídka svítidel je opravdu velká, od moderních svítidel, klasických svítidel, bodovek, vitrážových svítidel až po plochá nástěnná svítidla je bezkonkurenční. Výrobce prezentuje i ucelené série svítidel obsahující lustry,nástěnná svítidla, stropní svítidla,lampičky a stojanové lampy. Svítidla jsou velice dobře prodejná nejen pro svojí kvalitu ale i pro jejich příznivé ceny. Potřebujete levná a kvalitní svítidla? Hledejte značku Nowodworski!

Použití svítidel Nowodworski (Technolux): svítidla do obýváku, svítidla do ložnice, kuchyňská svítidla, osvětlení dětského pokoje, svítidla do koupelny, venkovní osvětlení, svítidla do kanceláře - pracovní svítidla, nástěnná sádrová svítidla.