FOR INTERIOR 26.3. – 29.3. 2020 představujeme zde svítidla Nowodvorski, jednoho z největších výrobců osvětlení v Evropě.

Navštivte nás na veletrhu
FOR INTERIOR
26.3. – 29.3.2020
Představíme zde svítidla Nowodvorski, jednoho z největších výrobců osvětlení v Evropě.

Křišťálová svítidla firmy Elstead tvoří významnou část produkce tohoto producenta. Svítidla jsou vyráběna především v anglosaském stylu, originální design svítidel je podpořen velice kvalitním zpracováním s mnoha detaily a dokonale vybroušenými křišťálovými kameny. Svítidla jsou nabízena většinou v ucelených sériích kdy je možno kombinovat osvětlení z lustrů s různým počtem žárovek, stropních svítidel a nástěnných svítidel. Povrchová úprava křišťálových svítidel vychází především z lesklého a matového zpracování chromu a niklu a je doplněna bronzovou patinou.  Do křišťálových svítidel doporučujeme použít dekorativní žárovky.

Použití: křišťálová svítidla do obýváku, pokoje, ložnice, jídelny, salonu, sálu, recepce.

Křišťálová svítidla

Křišťálová svítidla firmy Elstead tvoří významnou část produkce tohoto výrobce. Svítidla jsou vyráběna především v anglosaském stylu, originální design svítidel je podpořen velice kvalitním zpracováním s mnoha detaily a dokonale vybroušenými křišťálovými kameny. Svítidla jsou nabízena většinou v ucelených sériích kdy je možno kombinovat osvětlení z lustrů s různým počtem žárovek, stropních svítidel a nástěnných svítidel. Povrchová úprava křišťálových svítidel vychází především z lesklého a matového zpracování chromu a niklu a je doplněna bronzovou patinou.  Do křišťálových svítidel doporučujeme použít dekorativní žárovky

Použití: křišťálová svítidla do obýváku, pokoje, ložnice, jídelny, salonu, sálu, recepce, společenských zařízení