Vitrážová stropní svítidla

Vitrážová stropní svítidla jsou vyráběna historickou technikou Tiffany, která spočívá ve spojování sklíček různých barev. Vitrážová stropní svítidla hrají různými barevnými vzory, které mohou vyobrazovat například květiny, geometrické tvary či motýly.

Vitrážové stropnice různých barev

Vitrážová stropní svítidla mohou mít různé barvy a vzory. Nejčastěji používanou barvou jsou žlutá sklíčka, která se doplňují červenými či zelenými. Vitrážová stropní svítidla můžete doplnit i o jiná vitrážová svítidla z naší nabídky. Vitrážová svítidla jsou originální, protože jsou ručně dělená je každý kus unikát.

Vitrážová stropní svítidla umisťujeme nejčastěji na strop a slouží jako centrální osvětlení místnosti, toto osvětlení můžeme pro lepší světelnost doplnit ještě jinými druhy svítidel. V naší nabídce naleznete kolekce svítidel, která kombinují vitrážová stropní svítidla, nástěnná svítidla či lampy.

Vytvořte si doma pohodlný a útulný domov s originálními vitrážovými svítidly z naší nabídky. 

 

Vitrážová stropní svítidla jsou velice efektním zdrojem osvětlení místnosti. Svítidla jsou vyráběna ručně technikou Tiffany a každá vyrobené svítidlo je originálem. Velice bohatá nabídka motivů vitráží a barev svítidel, většinou se vyrábí kolekce svítidel, kde jsou lustry, lampy a nástěnná svítidla se stejným dekorem. To umožňuje sladit osvětlení interiéru ve stejném duchu. Svítidla můžeme použít v pokoji, obýváku, ložnici, jídelně, do žárovek je vhodné použít dekorativní žárovky.