Křišťálová přisazená svítidla

Křišťálová stropní svítidla mají stejné vlastnosti jako křišťálové lustry. Používáme je však v místnostech se sníženou světlostí, protože křišťálová stropní svítidla mají nižší výšku svítidla než křišťálové lustry, proto je využíváme velmi často ve místnostech s nižším stropem, jak z důvodů estetických, tak praktických.

Rozmanitá křišťálová stropní svítidla

Naše nabídka zahrnuje různá křišťálová stropní svítidla, s různými tvary krystalů v různé velikosti. Křišťálová stropní svítidla, stejně tak jako jiná křišťálová svítidla rozptylují světelný tok do krásných barevných světelných paprsků, světlo se láme pomocí křišťálu a na stěnách potom může vytvářet duhu.

Prohlédněte si naši pestrou nabídku křišťálových stropnic. V našem e-shopu nabízíme křišťálová stropní svítidla, která zaujmou každého, vyberte si i vy.

 

Křišťálová stropní svítidla tvoří součást křišťálových svítidel.  Jejich konstrukce je kovová se zlatou povrchovou úpravou. Přisazené lustry jsou bohatě zdobeny skleněnými, křišťálovými, broušenými ověsy. Honosná stropní svítidla s jedinečným efektem lomu světla procházejícího křišťálovými ověsy. Stropní světla se používají současně i s křišťálovými lustry a nástěnnými svítidly.  Do křišťálových světle všeobecně volíme dekorativní žárovky. Použití pro tato svítidla je v obýváku, pokoji, jídelně, ložnici a v kulturních a společenských zařízeních.