Moderní stropní svítidla

Stropní svítidla již podle názvu vypovídají, že se jedná o svítidla, která umisťujeme na strop. Moderní stropní svítidla jsou tedy vhodná především do místností s nízkými stropy nebo do pokojů, kde nemůžeme umístit klasický lustr. Největší výhodou, pro kterou jsou moderní stropní svítidla oblíbená, je jejich malý rozměr, který nezabírá skoro žádné místo do prostoru místnosti.

Zkombinujte moderní stropní svítidla s jiným osvětlením

Moderní stropní svítidla slouží jako centrální osvětlení místnosti, doporučujeme, abyste je zkombinovali s jinými druhy osvětlení, jako například s nástěnnými svítidly, lampami či lampičkami. Moderní stropní svítidla, stejně jako jiná svítidla z naší nabídky, nabízíme ve stejných produktových řadách jako jiné druhy osvětlení, proto je kombinování svítidel jednoduché a svítidla se Vám vždy k sobě hodí.

V naší nabídce naleznete různá moderní stropní svítidla, vyrobená z různých materiálů, nejčastěji však nabízíme moderní stropní svítidla se skleněným stínidlem. Stropnice mají pestrou škálu barev a motivů. Moderní stropní svítidla se velmi často kombinují se dřevem, což je v poslední době velmi oblíbené provedení. Atypickou skupinou jsou moderní stropní svítidla z čirého akrylátu, která mají napodobovat křišťálové stropnice. 

Moderní stropní světla jsou velice často využívána pro osvětlení interiérů. Jedná se o svítidla s různým počtem žárovek nebo integrovanými LED zdroji. Základy svítidel jsou kovové, stínidla stropnic pak skleněná nebo akrylátová.  Montáž stropních světel se provádí pomocí vrutů do stropu. Pokud se jedná o hořlavý podklad je třeba vybrat stropní svítidlo, které je k tomuto určeno, je označeno písmenem F v trojúhelníku na štítku stropnice. Své uplatnění najdou stropní světla v celém domu, montáž těchto světel je možná i na stěnu. Stropní svítidla pro osvětlení chodeb je vhodné doplnit o senzory, stropní světla použitá do koupelny je potřeba vybrat i podle stupně krytí. Výhodou stropních svítidel je jejich snadná údržba. Do stropních svítidel doporučujeme použít LED zdroje.

 Prohlédněte si naši širokou nabídku, která obsahuje různá moderní stropní svítidla vhodná i do Vašeho interiéru.