Klasická přisazená svítidla

Klasická stropní svítidla plní stejnou úlohu jako lustry. Klasická stropní svítidla tedy využíváme jako centrální osvětlení místnosti, a to většinou v místnostech se sníženým stropem. Klasická stropní svítidla sice nemohou plně nahradit světelnost lustrů, ale pokud je vhodně zkombinujeme s jinými druhy svítidel, celá místnost se rozzáří a prosvětlí

Klasická stropní svítidla na stěnu

Že by klasická stropní svítidla měla být používána pouze na strop, jako hlavní osvětlení? To není pravidlem, některá klasická stropní svítidla mohou sloužit i jako nástěnná svítidla. Klasická stropní svítidla nabízíme v kolekcích s jinými druhy svítidel, pro lepší kombinovatelnost svítidel ve Vašem interiéru.

Široká nabídka klasických svítidel

Klasická stropní svítidla nabízíme v různém provedení. Na našem e-shopu naleznete tedy klasická stropní svítidla v kombinaci sklo-kov, sklo-dřevo nebo akrylát-kov. Klasická stropní svítidla jsou díky své rozmanitosti barev, materiálů a vzorů, vhodná do každého typu místnosti, můžete je tedy využít v obýváku, ložnici, jídelně, vstupní hale, některá klasická stropní svítidla jsou vhodná i pro použití do restaurací a hotelů.

 

Klasická stropní světla pro osvětlení interiéru. Svítidla jsou vyrobena z klasických materiálů, dřeva, kovu a skla, povrchová úprava bývá většinou ručně patinovaná barva.  Montáž stropních světel se provádí pomocí vrutů do stropu. Pokud se jedná o hořlavý podklad je třeba vybrat stropní svítidlo, které je k tomuto určeno, je označeno písmenem F v trojúhelníku na štítku stropnice. Při výběru vhodné stropnice se řídíme nejen jeho vzhledem, do úvahy musíme vzít i požadovanou plochu, kterou má stropní světlo osvítit. Potřebné údaje o technických parametrech najdeme v popisu svítidel nebo na štítku stropnic. Pro ekonomický provoz stropnic je vhodné instalovat do světel LED žárovky.

Klasická stropní svítidla

  • použití jako centrální osvětlení
  • použití jako doplňkové svítidlo
  • vhodná do všech interiérů
  • na jednu i více žárovek