Mosazná přisazená svítidla

Mosazná stropní svítidla nejsou moc rozšířenou skupinou svítidel. Jak již z názvu svítidel vyplívá, hlavním materiálem, ze kterého jsou tato stropní svítidla vyrobena, je mosaz. Mosazná stropní svítidla v naší nabídce naleznete v kombinaci se sklem, která je nejčastější.  Do Vašeho obýváku, ložnice i pokoje jsou vhodná mosazná stropní svítidla.

Mosazné stropnice pro každého

Mosazná stropní svítidla mají stejně jako jiná mosazná svítidla vyšší pořizovací cenu, s čímž musíme počítat. Avšak velikou výhodou je, že mosazná stropní svítidla neztrácejí svou hodnotu, a proto se mohou používat po několik generací. Mosazná stropní svítidla jsou vkusným doplňkem do každého interiéru, jsou však vhodnější do historických budov, divadel, restaurací či hotelů, své místo však najdou i ve Vašem interiéru, mosazná stropní svítidla stačí pouze doplnit vhodnými doplňky.

Doplňte vkusně Váš interiér, zvolte k tomu mosazná stropní svítidla z naší nabídky. Mosazná stropní svítidla nabízíme v kolekcích s jinými svítidly, veškerá svítidla ve Vašem interiéru můžete tedy zkombinovat do stejného motivu.

Mosazná stropní svítidla jsou specifickým druhem přisazených světel. Použitým materiálem na výrobu těchto svítidel je mosaz a její slitiny. Základny těchto svítidel bývají zdobené ve většině případů v kruhovém provedení. Skla svítidel se používají bílá opálová nebo satinovaná s vyleptanými dekory. Svítidla se vyrábí v mnoha případech s velkým podílem ruční práce, provedení svítidel je v secesním nebo v retro stylu. Osvětlení prostoru stropními mosaznými světly je možné úspěšně kombinovat s lustry, nástěnnými svítidly a mosaznými lampami ve stejném provedením. Do mosazných stropních světel je vhodné instalovat dekorativní nebo LED žárovky.