Moderní stojanové lampy

V moderně zařízeném bytu nesmí chybět moderní lampa. Stojanová lampa v moderním designu se stane dominantou místnosti. Stojanové lampy jsou velmi praktické a díky svému vzhledu i zajímavé na pohled.

Nabídka moderních stojanových lamp

Naše nabídka zahrnuje různé druhy lamp, ze kterých si vybere snad každý. Stojanové lampy jsou nejen součást interiéru, ale díky halogenovým zdrojům, kterými je většina těchto lamp osazena může sloužit i jako hlavní osvětlení místnosti.

Moderní stojanové lampy:

Moderní stojanové lampy vhodně doplňují celkové osvětlení interiéru. Moderní design moderních lamp, použité materiály a povrchové úpravy – chrom, matný nikl, použití plastových prvků jsou typickými vlastnostmi moderních svítidel všeobecně. Také moderní stojanové lampy se prodávají v celých sestavách svítidel spolu s lustry, stropními světly i nástěnnými světly ve stejném provedení. Moderní stojanové lampy mohou sloužit i pro nepřímé osvětlení, zvlášť oblíbené jsou stojanové lampy s hlavním světlem umístěným na vrcholu lampy a dalším světlem – bodovou, pohyblivou lampou upevněnou na stojanu lampy. Ideálním řešením je, pokud je možné plynule regulovat obě světla lampy. Moderní stojanové lampy jsou osazeny většinou halogenovými nebo LED světelnými zdroji. Použití lamp je v obýváku, ložnici, pokoji, pracovně.