Mosazné stojanové lampy

Mosazné stojanové lampy to je jedna z dominant místnosti a při výběru stojanových lamp je s tím třeba počítat. Mosazné stojanové lampy mají stejně, jako ostatní mosazná svítidla mají trvalou hodnotu a mnohdy je používá i několik generací.  

Tyto lampy jsou zdobené v secesním stylu, proto jsou tak hodnotné a neztrácejí na hodnotě. Svým vkusným provedením a použitým materiálem zaujmou mosazné stojanové lampy každého uživatele. Prohlédněte si naši nabídku a jistě si mezi stojanovými lampami vyberete.

Mosazné stojanové lampy:

Mosazné stojanové lampy jsou specifickým typem stojanových lamp. Materiálem těchto svítidel je mosaz a její slitiny, stínidla svítidel jsou skleněná, různě tvarovaná v mnoha případech s kovovým lemem. Stylově se jedná o secesní, retro nebo rustikální svítidla v mosazné patině. Tyto lampy jsou většinou součástí celé rodiny svítidel a tak je možné kombinovat osvětlení interiéru pomocí stojanových lamp, lustrů, nástěnných světel, a stropních svítidel. Mosazné stojanové lampy se hodí do obýváku, ložnice, pokoje, haly. Do mosazných stojanových lamp je vhodné použít dekorativní žárovky.