Pracovní stolní lampy jsou nezbytnou součástí osvětlení pracovní desky. Stolní lampa na pracovní stůl může být umístěna jako klasická stolní lampa nebo si můžete zakoupit lampu, která se připevňuje přímo na pracovní desku, jako mlýnek na maso. Pracovní stolní lampy, které upevňujeme na desku stolu, zabírají minimum místa a nehrozí, že bychom je shodili. Pracovní stolní lampy se používají již od pradávna a ocení je, jak dospělí, tak děti při psaní domácích úkolů či při učení.

Pracovní stolní lampy pro každého

V naší nabídce naleznete stolní lampy v různých designech, barvách a rozdílných funkcí. Nabízíme stolní lampy kloubové, barevné, plastové, v moderním i klasickém stylu, vybere si tedy opravdu každý. 

Pracovní stolní lampy

Moderní stolní lampa 5428 Siran (Ozcan)

Moderní stolní lampička na 1 žárovku. Elegantní...

Moderní stolní lampa 5428 Siran (Ozcan)

Pracovní stolní lampa 2506 Dakota (Nowodvorski)

Moderní stolní pracovní lampička na 1 halogenovou...

Pracovní stolní lampa 2506 Dakota (Nowodvorski)

Stolní lampa 58283 Carbon (Globo)

Pracovní LED stolní lampička s příkonem 2W....

Stolní lampa 58283 Carbon (Globo)

Pracovní stolní lampy – světelnost

V naší nabídce můžete naleznout většinou stolní lampy polohovatelné, které mají výhodu především v tom, že si světlo můžete nasměrovat na Vámi požadovanou plochu, pro lepší viditelnost a snížení oslnění světlem. Pracovní stolní lampy jsou rozmanitou kategorií svítidel, jako zdroje světla využívají tyto lampy standardní žárovky, žárovky halogenové, úsporné a nově i LED zdroje.

Pracovní stolní lampy jsou důležitým prvkem osvětlení. Lokální osvětlení pracovní plochy zajišťují právě stolní lampičky. Ty mohou být velice různorodé, od známých „bankéřských“, secesních lampiček až po moderní LED stolní lampy. U všech pracovních lampiček oceníme možnost jejich polohování a nastavení světla do požadovaného směru. Z tohoto důvodu jsou lampičky pro tento účel vybaveny klouby nebo ohebným krkem. Velice praktické jsou pracovní stolní lampičky vybavené přepínačem nebo plynulou regulací intenzity osvětlení lampiček.

Pracovní stolní lampy

jsou praktické především pro studenty a děti

využití naleznou také v pracovně či na pracovišti

stolní lampy mohou sloužit jako designový doplněk