Stojanový ventilátor FL4503

Stojanový ventilátor s průměrem 46 cm. Ventilátor s oscilací (pohybem rotoru s vrtulí do stran) s možností její vypnutí a nastavení proudu vzduchu pouze jedním směrem. Ventilátor je vybavený přepínáním 3 úrovní rychlosti, má tichý chod (50 dB) a malou spotřebu energie (50W). Ventilátor lze výškově nastavit v rozmezí 110 cm - 135 cm. Větrák je v černém provedení, vrtule a dakší doplňky ventilátoru jsou oranžové. Velice atraktivní design ventilátoru který zaujme i v případě že nebude v činnosti. Použití: ventilátor, do kanceláře, obýváku, pokoje, ložnice, restaurace.
  • Typové označení : stojanový ventilátor FL4503
  • Barva: černá + oranžová
  • Šířka svítidla : 46 cm
  • Výška svítidla: 110 cm - 135 cm
  • Kód zboží: fl4503

688,-
Kč vč. DPH

4

Líbí se vám tento výrobek a chcete jej objednat? Máte nějaký dotaz? Kontaktujte nás!

Dotaz

Popis produktu Stojanový ventilátor FL4503

Stojanový větrák s průměrem 46 cm. Ventilátor s oscilací (pohybem rotoru s vrtulí do stran) s možností její vypnutí a nastavení proudu vzduchu pouze jedním směrem. Ventilátor je vybavený přepínáním 3 úrovní rychlosti, má tichý chod (50 dB) a malou spotřebu energie (50W). Ventilátor lze výškově nastavit v rozmezí 110 cm - 135 cm. Větrák je v černém provedení, vrtule a dakší doplňky ventilátoru jsou oranžové. Velice atraktivní design ventilátoru který zaujme i v případě že nebude v činnosti.

Použití: ventilátor, do kanceláře, obýváku, pokoje, ložnice, restaurace.

Další produkty v kategorii

Nabídka velice levných stolních a stojanových ventilátorů. Ventilátory s oscilací (pohybem rotoru s vrtulí do stran)s možností její vypnutí a nastavení proudu vzduchu pouze jedním směrem. Ventilátory jsou vybaveny přepínáním rychlosti, mají tichý chod (50 dB) a malou spotřebu energie. V nabídce je několik barevných provedení ventilátorů, rovněž nabízíme stojanový ventilátor s dálkovým ovládáním.

Použití: ventilátory, do kanceláře, obýváku, pokoje, ložnice, restaurace.


1.01671s