Nástěnná svítidla

Nástěnná svítidla

Nástěnná svítidla jsou efektním osvětlením místností, ale slouží spíše jako lokální osvícení. Proto je vhodné nástěnná svítidla doplnit ještě o jiné druhy osvětlení, jako například lustr, stropní světla, stojanová lampy, stolní lampa a další.

Nástěnná svítidla - design

E-shop Hallux.cz nabízí nástěnná svítidla ve stejných designových řadách, jako jiné druhy osvětlení, aby společně vytvořili příjemnou a designově sjednocenou atmosféru ve Vámi vybrané místnosti. Nástěnná svítidla jsou vyráběna v různých designech, tak aby se hodily do různých místností a měli všestranné využití. Pro snažší orientaci a výběr konkrétního typu svítidla jsou nástěnná svítidla rozdělena na moderní, klasická, bodová,křišťálová, mosazná, sádrová a vitrážová svítidla.

Nástěnná svítidla – lokální osvětlení

Nástěnná svítidla jistě ocení milovníci obrazů či jiných dekorací umístěných na stěnu. Nástěnná svítidla mohou být opatřena kloubem, a proto zvládnou bez problémů osvítit předměty umístěné na stěně. Nástěnná svítidla jsou často používána podobně jako stolní či stojanové lampy k lokálnímu osvětlení tmavých koutů místností.

           

Bodovka se žárovkou 3068 Tori

Bodovka se žárovkou 3068 Tori

426,-

Bodové svítidlo na 1 žárovku. Na kovové základně je dřevěné tělo svítidla s kovovým chromovaným...

Klasické nástěnné svítidlo Ida 00203

Klasické nástěnné svítidlo   Ida 00203

522,-

14 dnů

Nástěnné svítidlo na 1 žárovku, stínidlo lampy se zlatou ozdobou. Oblíbené univerzální a...

Klasické nástěnné svítidlo Makao 00805

Klasické nástěnné svítidlo   Makao 00805

557,-

Nástěnná lampa na 1 žárovku. Stínidlo lampy je skleněné s béžovým nádechem a ručně zdobeným...

Bodovka se žárovkou 3073 Porto...

Bodovka se žárovkou 3073 Porto (Nowodvorski)

567,-

14 dnů

Bodové svítidlo na 1 žárovku. Na kovové základně je dřevěné tělo svítidla s...

Klasické nástěnné svítidlo Paloma...

Klasické nástěnné svítidlo   Paloma classic 00904

733,-

1

Nástěnné svítidlo na 1 žárovku, stínidlo z albastrového skla. Povrchová úprava nástěnného...

Klasické nástěnné svítidlo 02305 Prima 2

Klasické nástěnné svítidlo 02305 Prima 2

1 008,-

14 dnů

Nástěnné svítidlo na 2 žárovky. Na kovovém rameni nástěnné lampy zdobeném kovovými lístky jsou...

Klasické nástěnné svítidlo Paloma...

Klasické nástěnné svítidlo   Paloma premium 01004

1 114,-

14 dnů

Nástěnné svítidlo na 1 žárovku, stínidlo skleněné bohatě zdobené, kombinace ambra a matné zlato.

Nástěnné svítidlo na raménku Kalia 2

Nástěnné svítidlo na raménku   Kalia 2

1 791,-

1 254,-

230

Moderní nástěnné svítidlo na 2 žárovky. Na ramenech lampy jsou ručně vyráběná skleněná stínidla....

           

Jaká nabízíme nástěnná svítidla:

Moderní nástěnná svítidla – vhodná do moderních, vzdušných prostorů. Jsou vybavena jednou nebo více žárovkami. Vybírat můžete z různých barev a tvarů, jako plochá svítidla nebo na raménku.

Klasická nástěnná svítidla – skládají se z kovové konstrukce a skleněného stínidla. Stínida jsou v různých tvarech s všemožnými dekory. Klasické osvětlení, které zútulní Váš domov.

Mosazná nástěnná svítidla – mosazná svítidla se řadí mezi nejoblíbenější svítidla vůbec. Jsou nádherně zdobená reliéfy, navozují historickou atmosféru a jsou vhodná i do hotelů a restaurací. 

Křišťálová nástěnná svítidla – tato svítidla jsou výrazným dekoračním prvkem místnosti. Naše nabídka zahrnuje čirá křišťálová svítidla. Zajisté u Vás doma navodí příjemnou a honosnou atmosféru.

Sádrová nástěnná svítidla – výhodou sádrových svítidel je, že se mohou barevně dotvořit barvami. Jsou vhodné do každého interiéru. Jistě Vás ohromí svými neobvyklými světelnými variacemi. Sádrová nástěnná svítidla jsou vhodná především pro nepřímé osvětlení interiéru.

Bodová nástěnná svítidla – bodová svítidla jsou především praktická pro nasvícení, ať už obrazů či nástěnných dekorací, světlo svítidel lze nastavit pomocí kloubu jednotlivých reflektorků svítidel. Bodovky jsou nabízeny s různými zdroji světla.

Nástěnná svítidla tvoří významnou součást osvětlení interiéru i exteriéru. V opravdu širokém sortimentu nástěnných svítidel nalezneme moderní nástěnná svítidla, klasická svítidla, svítidla z mosazi, bodovky, vitrážová nástěnná světla, sádrová a keramická světla, nástěnka nad obrazy, retro a industriální nástěnky a venkovní nástěnná světla. Jako doplňkový zdroj světla jsou používána v obýváku, pokoji, ložnici, jídelně, dětském pokoji, na chodbě a na schodišti. Další použití plochých nástěnných svítidel je v technickém zázemí domu a bytu. Vhodné je používat nástěnná svítidla ze stejné série jako lustr či jiné další svítidlo a sladit tak celkový vzhled interiéru. Zvlášť praktická jsou nástěnná svítidla bodová, u kterých můžeme nastavit směr světla do požadovaného směru. Samostatnou kapitolou je venkovní osvětlení, tato nástěnná světla mají požadovaný stupeň krytí, nabídka svítidel je v klasickém i moderním stylu. Tato světla slouží k osvětlení fasád domů, chat, pergol, vstupu do objektů. Vhodné je provozovat tato svítidla pomocí senzoru, jako zdroje do všech nástěnných svítidel je vhodné použít LED žárovky.

0.8589s