Dětské orientační světlo Opice (Hallux)

Dětské nástěnné světlo na LED žárovku. Jedná se o kulaté svítidlo z umělé hmoty o průměru 14 cm. Svítidlo se skládá z vlastního světla a samolepících obrázků, které se nalepí na samotné svítidlo na stěnu kolem něj. Vznikne tak celkový obrázek s motivem opice zavěšené na větvi. Světlo svítidla je tlumené a dítě tak může při jeho provozu usínat bez obav ze tmy.Svítidlo je napájeno třemi tužkovými bateriemi AAA (mikrotužka) a díky spotřebě zdroje 0,6W vydrží světlo v provozu po dlouhou dobu. Výhodou tohoto světla je bezpečný provoz, není potřeba žádného kabelu k napájení a světlo je tak možné montovat např do dětské postýlky bez nebezpečí úrazu el. proudem. Zapínání a vypínání světla se provádí jeho stiskem. V balení svítidla je zatloukací háček do zdi, baterie součástí svítidla nejsou. Použití: nástěnné svítidlo do dětského pokoje
  • Šířka svítidla : 14 cm
  • Počet žárovek: 1
  • Druh žárovky: LED 0,6W
  • Serie: zvířátka
  • Typ svítidla: Nástěnné svítidlo
  • Typové označení : dětské světlo opice (Hallux)
  • Napětí 4,5V
  • Kód zboží: opice

348,-
Kč vč. DPH

14 dnů

Líbí se vám tento výrobek a chcete jej objednat? Máte nějaký dotaz? Kontaktujte nás!

Dotaz

Popis produktu Dětské orientační světlo Opice (Hallux)

Dětské nástěnné světlo na LED žárovku. Jedná se o kulaté svítidlo z umělé hmoty o průměru 14 cm. Svítidlo se skládá z vlastního světla a samolepících obrázků, které se nalepí na samotné svítidlo na stěnu kolem něj. Vznikne tak celkový obrázek s motivem opice zavěšené na větvi. Světlo svítidla je tlumené a dítě tak může při jeho provozu usínat bez obav ze tmy.Svítidlo je napájeno třemi tužkovými bateriemi AAA (mikrotužka) a díky spotřebě zdroje 0,6W vydrží světlo v provozu po dlouhou dobu. Výhodou tohoto světla je bezpečný provoz, není potřeba žádného kabelu k napájení a světlo je tak možné montovat např do dětské postýlky bez nebezpečí úrazu el. proudem. Zapínání a vypínání svítidla se provádí jeho stiskem. V balení svítidla je zatloukací háček do zdi, baterie součástí svítidla nejsou.

Použití: nástěnné svítidlo do dětského pokoje.

Další produkty v kategorii

Svítidla s cenou

Série dětských nástšnných svítidelna LED žárovku. Jedná se o kulaté svítidlo z umělé hmoty o průměru 14 cm. Svítidlo se skládá z lsastního světla a samolepících obrázků, které se nalepí na samotné svítidlo na stěnu okoli něj. Vznikne tak celkový obrázek s motivem zvířátka. Světlo svítidla je tlumené a dítě tak může při jeho provozu usínat bez obav ze tmy.Svítidlo je napájeno třemi tužkovými bateriemi AAA a díky spotřebě zdroje 0,6W vydrží světlo v provozu po dlouhou dobu. Výhodou tohoto světla je bezpečný provoz, není potřeba žádného kabelu k napájení a světlo je tak možné montovat např do dětské postýlky bez nebezpečí úrazu el. proudem. Zapínání a nypínání světla se provádí jeho stiskem. V balení svítidla je zatloukací háček do zdi, baterie součástí svítidla nejsou. V nabídce je několik motivů zvířátek.

Použití: nástěnné svítidlo do dětského pokoje.


0.5135s