FOR INTERIOR 26.3. – 29.3. 2020 představujeme zde svítidla Nowodvorski, jednoho z největších výrobců osvětlení v Evropě.

Navštivte nás na veletrhu
FOR INTERIOR
26.3. – 29.3.2020
Představíme zde svítidla Nowodvorski, jednoho z největších výrobců osvětlení v Evropě.

Sestava klasických křišťálových nástěnných svítidel na žárovky. Nástěnky se skládají ze skleněných broušených komponentů upevněných na kovové konstukci svítidel. Ramena nástěnných svítidel jsou skleněná, na koncích ohýbaných ramen svítidel jsou upevněny objímky v ozdobných pouzdrech. Nástěnky jsou nabízeny ve třech provedeních, s čirými, červenými nebo černými skleněnými komponenty a křišťálovými ověsy. 

Použití: klasická křišťálová nástěnná svítidla do obýváku,pokoje,ložnice,jídelny,chodby,kulturních a společenských místností.

Whiz (3 svítidla) Italux

Křišťálové nástěnné svítidlo 90690-2W černá Whiz (Italux)

Klasické nástěnné svítidlo na 2 žárovky. Nástěnka...

Křišťálové nástěnné svítidlo 90690-2W černá Whiz (Italux)

Křišťálové,nástěnné svítidlo 90690-2W čiré Whiz (Italux)

Klasické nástěnné svítidlo na 2 žárovky. Nástěnka...

Křišťálové,nástěnné svítidlo 90690-2W čiré Whiz (Italux)

Sestava klasických křišťálových nástěnných svítidel na žárovky. Nástěnky se skládají ze skleněných broušených komponentů upevněných na kovové konstukci svítidel. Ramena nástěnných svítidel jsou skleněná, na koncích ohýbaných ramen svítidel jsou upevněny objímky v ozdobných pouzdrech. Nástěnky jsou nabízeny ve třech provedeních, s čirými, červenými nebo černými skleněnými komponenty a křišťálovými ověsy

Použití: klasická křišťálová nástěnná svítidla do obýváku,pokoje,ložnice,jídelny,chodby,kulturních a společenských místností