Vestavná LED svítidla tvoří významnou část v sortimentu LED osvětlení. V nabídce je mnoho typů a velikostí těchto svítidel a postupně jsou s nimi nahrazována svítidla zářivková. LED svítidla jsou stále víc cenově dostupná a pro svoje hlavní výhody - minimální spotřebu el. energie, dlouhou živitnost a bezúdržbovost zákazníky vyhledávaná. Použitím technologie LED osvětlení také umožňuje minimalizaci a nový design LED svítidel při zachování velkého světelného toku. Důležitým prvkem proč použít LED svítidla je možnost volby barvy světla v rozmezí cca 2700 - 6500 K.

Vestavěná LED světla nacházení svoje uplatnění nejen v technickém zázení domu či bytu, ale především v pracovnách, kancelářích, obchodech, dílnách, výrobních provozech. 

Vestavná LED svítidla

LED panel 60 cm x 60 cm Algine

Vestavný LED panel o rozměrech 60 cm x 60 cm se...

LED panel 60 cm x 60 cm Algine

LED panel 60 x 60 cm 305015 Probus

Vestavný LED panel 60 x 60x cm, s příkonem 34 W....

LED panel 60 x 60 cm 305015 Probus

LED vestavný panel 301727 Probus

Vestavný panel s LED zdrojem. Kovová konstrukce...

LED vestavný panel 301727 Probus

LED vestavný panel 301734 Probus

Vestavný panel s LED zdrojem. Kovová konstrukce...

LED vestavný panel 301734 Probus

Vestavná LED svítidla:

Vestavná LED svítidla jsou specifickým druhem osvětlení. Jedená se o zabudovaná svítidla, která osvětlují určený lokální prostor. Jejich použití je např. v interiéru – svítidla zabudovaná ve schodišti pro osvětlení nášlapných ploch nebo jako venkovní svítidla instalovaná ve zdi domu a osvětlující schody nebo prostor těsně kolem domu. Tato LED svítidla jsou určena pro dlouhodobý provoz a mají extrémně nízkou spotřebu energie.

Vestavná LED svítidla tvoří významnou část nabídky LED svítidel. V nabídce je mnoho typů a velikostí těchto svítidel a postupně jsou s nimi nahrazována svítidla zářivková. LED svítidla jsou stále víc cenově dostupná a pro svoje hlavní výhody - minimální spotřebu el. energie, dlouhou živitnost a bezúdržbovost zákazníky vyhledávaná. Technologie LED osvětlení také umožňuje minimalizaci a nový design LED svítidel při zachování velkého světelného toku. Důležitým prvkem proč použít LED svítidla je možnost volby barvy světla v rozmezí cca 2700 - 6500 K

Vestavěná LED světla nacházení svoje uplatnění nejen v technickém zázení domu či bytu, ale především v pracovnách, kancelářích, obchodech, dílnách, výrobních provozech