FOR INTERIOR 26.3. – 29.3. 2020 představujeme zde svítidla Nowodvorski, jednoho z největších výrobců osvětlení v Evropě.

Navštivte nás na veletrhu
FOR INTERIOR
26.3. – 29.3.2020
Představíme zde svítidla Nowodvorski, jednoho z největších výrobců osvětlení v Evropě.

Nabídka moderních i klasických světel za velice přijatelné ceny. Svítidla vyrobená z tůzných materiálů, svítidla se dřevem, z umělých materálů i kovu, v mnoha barevných provedeních. Lustry, lampy, lampičky, přisazená svítidla, nástěnná světla a ostaní svítidla do kuchyně, jídelny, obýváku, ložnice i ostatníc místností bytu či domu. V nabídce svítidel jsou i populární retro a industriální svítidla se stylovou povrchovou úpravou. Rozhodnout se pro právě tuto značku se rozhodně vyplatí. Do všech svítidel lze použít LED žárovky.

Vesta light

Nabídka moderních i klasických svítidel za velice přijatelné ceny. Svítidla vyrobená z tůzných materiálů, svítidla se dřevem, z umělých materálů i kovu, v mnoha barevných provedeních. Lustry, lampy, lampičky, stropní svítidla, nástěnná světla a ostaní svítidla do kuchyně, jídelny, obýváku, ložnice i ostatníc místností bytu či domu. V nabídce svítidel jsou i populární retro a industriální svítidla se stylovou povrchovou úpravou. Rozhodnout se pro právě tuto značku se rozhodně vyplatí. Do všech svítidel lze použít LED žárovky.