Venkovní stojanové lampy mohou být osazeny klasickými žárovkami, výbojkami nebo se v moderních venkovních stojanových svítidlech používají LED zdroje.

Zdroje pro venkovní stojanové lampy

Stále častěji se také u venkovních stojanových svítidel používají solární články, větrné vrtule nebo kombinace těchto zdrojů energie pro dobíjení vestavěných baterií.

Venkovní stojanová svítidla upevňujeme do betonové patky v nemrznoucí hloubce. Venkovní stojanové lampy využíváme v parku, zahradách, na nádvořích či přístupových komunikacích.

Venkovní stojanové lampy

Venkovní stojanová lampa 4103

Venkovní stojanová lampa na 1 žárovku. Konstrukce...

Venkovní stojanová lampa 4103

Venkovní stojanová svítidla:                                  

Venkovní sloupkové lampy pro osvětlení zahrad, parků, pergol, chodníčků, jezírek apod. Sloupková svítidla v různých výškách, od malých světel, která se montují na sloupky či podezdívky až po sloupová světla a kandelábry, které se montují na betonové patky a upevňují se šrouby. Volíme kovové provedení těchto svítidel, kromě malých lucerniček jsou tato svítidla mechanicky namáhána. I v této oblasti je pestrá nabídka svítidel v klasickém i moderním designu, vybraná svítidla musí mít pro bezpečný provoz požadované krytí (IP44  více). U těchto svítidel se předpokládá dlouhá doba svícení, z tohoto důvodu je vhodné do svítidel použít LED žárovky.