Svítidla s jantarem

Svítidla s jantarem jsou velmi unikátní a představují výjimečnou skupinu svítidel, která jsou v nabídce často ojedinělá.

Výroba svítidel s jantarem

Výrobou těchto svítidel obsahující polodrahokamy se zabývá pouze několik úzce specializovaných výrobců osvětlení. Výroba svítidel s jantarem vyžaduje velkou zručnost, zkušenosti a umění při zpracování tohoto materiálu. Jedná se o výrobu svítidel tradiční Tiffany technikou, přičemž se do skleněných částí svítidel zakomponuje mozaika z pravého baltského jantaru.

Nabídka jantarových svítidel

V nabídce svítidel s polodrahokamy jsou lustry, nástěnná svítidla, stolní lampičky a stojanové lampy. Tato svítidla jsou originálními uměleckými díly s trvalou hodnotou.

Použití: do obýváku, salonu, haly, recepce

Svítidla s jantarem jsou ojedinělým typem interiérového osvětlení. Tato svítidla jsou vyráběna ručně tiffany technikou a při jejich výrobě se používá pravý jantar. Velice pracná a umělecky vytvářená svítidla, každé světlo je originálem a toto se projevuje i ve vysoké pořizovací ceně těchto svítidel. Výrobce nabízí tato svítidla i v sériích světel ve stejném provedení a pro osvícení interiéru můžeme použít lustry, a lampy se stejným motivem vitráží. Všechna svítidla jsou uměleckými díly a zejména při rozsvícení vyniknou ve své plné kráse.

Svítidla s jantarem

  • unikátní a ojedinělá svítidla
  • obsahují polodrahokamy – pravý baltský jantar
  • originální design s trvalou hodnotou