Přisazená svítidla

Stropnice jsou stropní svítidla s malou výškou, jsou to univerzální přisazená svítidla vhodná zejména do místností se sníženým stropem. Proto slouží přisazená svítidla nejen k osvětlení podkroví, ale hodí se i do ostatních místností a do chodeb budov.

Nabídka stropnic

V naší nabídce najdete mnoho typů stropnic v různém provedení a z různých materiálů, které splní Vaše požadavky na osvětlení. Přisazená svítidla jsou pro své široké uplatnění jedním z nejpoužívanějších typů osvětlení. Naše nabídka zahrnuje moderní a klasické stropnice, ale také křišťálové stropnice či stropní svítidla z mosazi.

Použití stropních svítidel

přisazená svítidla jsou určena především k montáži na strop místností, v mnoha případech je možné použít je i jako svítidla nástěnná, stropnice jsou nabízena v mnoha tvarech a velikostech. Také materiál stropních svítidel je různorodý a jejich výběrem můžeme svítidla citlivě zakomponovat do interiéru.

Rozdělení přisazených svítidel

Naše nabídka zahrnuje širokou škálu přisazených svítidel, ze kterých si jistě vybere každý, ať starý, tak mladý, žena či muž… Pro starší generace jsou jistě vhodné klasické stropnice, které mají zdobená skleněná stínidla. Pokud toužíte po dlouhé životnosti svítidel, jsou pro Vás vhodné mosazné stropnice, u nichž je jejich největší výhodou právě životnost.

Do moderních interiérů, nových bytů a pro milovníky designu, nabízíme také moderní stropnice. Naopak do historických budov, divadel či sálů poskytuje naše nabídka i křišťálová přisazená svítidla, která zajímavě a velmi esteticky prozáří interiér.

V nabídce je mnoho levných stropních svítidel pro ekonomické osvětlení chodeb, nebytových prostorů a technického zázemí domu.

Stropní svítidla jsou velice rozšířeným a praktickým typem osvětlení. Stropní světla můžeme z hlediska montáže volit mezi světly zapuštěnými do podhledu a přisazenými svítidly.  Stropní světla moderní, klasická, retro, vitrážová i křišťálová, svítidla z mosazi i vitrážová přisazená světla. Vybírat je opravdu z čeho. Stropní světla s různým počtem žárovek, v různých velikostech, barvách a různých materiálů. Montáž stropních světel se provádí pomocí vrutů do stropu. Pokud se jedná o hořlavý podklad, je třeba vybrat stropní svítidlo, které je k tomuto určeno, je označeno písmenem F v trojúhelníku na štítku stropnice. Stropní světla je možné kombinovat s lustry, nástěnnými svítidly, stolními lampičkami a stolními lampami. Do stropních světel je vhodné použít LED žárovky. Při použití stropních svítidel na chodbách je vhodné použít senzory k jejich rozsvěcení. 

Stropnice jsou vhodné do prostorů s nízkým stropem.

Pro každý interiér přisazená svítidla.

E-shop Hallux Vám nabízí kvalitní stropnice v různých designech.