FOR INTERIOR 26.3. – 29.3. 2020 představujeme zde svítidla Nowodvorski, jednoho z největších výrobců osvětlení v Evropě.

Navštivte nás na veletrhu
FOR INTERIOR
26.3. – 29.3.2020
Představíme zde svítidla Nowodvorski, jednoho z největších výrobců osvětlení v Evropě.

Výrobce svítidel Spot light nabízí zákazníkům ucelenou nabídku svítidel. Kolekce svítidel obsahuje i klasická a moderní přisazená stropní svítidla, ve vysoké kvalitě. Stropní svítidla  z různých materiálů i tvarů, velkou část nabídky tvoří levná stropní svítidla.Do koupelen jsou to pak stropní svítidla s vyšším krytím. Stropní svítidla Spot light lze použít pro  osvětlení  kuchyně, obýváku,pokoje, ložnice, jídelny,koupelny, pracovny. Také do stropních svítidel je vhodné použít LED žárovky.

Stropní svítidla

Výrobce svítidel Spot light nabízí zákazníkům ucelenou nabídku svítidel. Kolekce svítidel obsahuje i klasická a moderní přisazená stropní svítidla, ve vysoké kvalitě. Stropní svítidla z různých materiálů i tvarů, velkou část nabídky tvoří levná stropní svítidla.Do koupelen jsou to pak stropní svítidla s vyšším krytím. Stropní svítidla lze použít pro  osvětlení  kuchyně, obýváku,pokoje, ložnice, jídelny,koupelny, pracovny. Také do stropních svítidel je vhodné použít LED žárovky