FOR INTERIOR 26.3. – 29.3. 2020 představujeme zde svítidla Nowodvorski, jednoho z největších výrobců osvětlení v Evropě.

Navštivte nás na veletrhu
FOR INTERIOR
26.3. – 29.3.2020
Představíme zde svítidla Nowodvorski, jednoho z největších výrobců osvětlení v Evropě.

Stolní lampy s jantarem jsou unikátní představují velice vyjímečnou skupinu lampiček. Výrobou těchto svítidel obsahující polodrahokamy se zabývá pouze několik úzce specializovaných výrobců osvětlení, výroba svítidel s jantarem vyžaduje velkou zručnost, zkušenosti a umění při zpracování tohoto polodrahokamu. Jedná se o výrobu svítidel tradiční tiffany technikou, přičemž se do skleněných částí svítidel zakomponuje mozaika z pravého baltského jantaru. Stolní lampy jsou nabízeny v různých velikostech a s různými dekory, stojany lamp jsou masivní kovové odlitky v mnoha tvarech. Stolní lampičky s jantarem jsou originálními uměleckými díly s trvalou hodnotou, vypínače lamp jsou na přívodní šňůře.

Použití: jantarové stolní lampy do obýváku, jídelny, ložnice, recepce, pracovny.

Stolní lampy s jantarem

Stolní lampičky s jantarem:

Stolní lampičky s jantarem jsou ojedinělým typem stolních lamp. Tato svítidla jsou vyráběna ručně tiffany technikou a při jejich výrobě se používá pravý jantar. Velice pracná a umělecky vytvářená svítidla jsou originály a toto se projevuje i ve vysoké pořizovací ceně těchto lampiček. Tyto lampičky jsou uměleckými díly a zejména při rozsvícení vyniknou ve své plné kráse.

Stolní lampy s jantarem jsou unikátní představují velice vyjímečnou skupinu lampiček. Výrobou těchto svítidel obsahující polodrahokamy se zabývá pouze několik úzce specializovaných výrobců osvětlení, výroba svítidel s jantarem vyžaduje velkou zručnost, zkušenosti a umění při zpracování tohoto materiálu. Jedná se o výrobu svítidel tradiční tiffany technikou, přičemž se do skleněných částí svítidel zakomponuje mozaika z pravého baltského jantaru. Stolní lampy jsou nabízeny v různých velikostech a s různými dekory, stojany lamp jsou masivní kovové odlitky v mnoha tvarech. Stolní lampy s jantarem jsou originálními uměleckými díly s trvalou hodnotou, vypínače lampiček jsou na přívodní šňůře

Použití: jantarové stolní lampy do obýváku, jídelny, ložnice, recepce, pracovny