FOR INTERIOR 26.3. – 29.3. 2020 představujeme zde svítidla Nowodvorski, jednoho z největších výrobců osvětlení v Evropě.

Navštivte nás na veletrhu
FOR INTERIOR
26.3. – 29.3.2020
Představíme zde svítidla Nowodvorski, jednoho z největších výrobců osvětlení v Evropě.

Stojanové lampy s jantarem jsou unikátní představují velice vyjímečnou skupinu lamp. Výrobou těchto svítidel obsahující polodrahokamy se zabývá pouze několik úzce specializovaných výrobců osvětlení, výroba svítidel s jantarem vyžaduje velkou zručnost, zkušenosti a umění při zpracování tohoto materiálu. Jedná se o výrobu svítidel tradiční tiffany technikou, přičemž se do skleněných částí svítidel zakomponuje mozaika z pravého baltského jantaru. Stojanové lampy jsou nabízeny s různými dekory, stojany lamp jsou masivní kovové odlitky s dobrou stabilitou. Stojanové lampy s jantarem jsou originálními uměleckými díly s trvalou hodnotou, vypínače lamp jsou na přívodní šňůře.

Použití: jantarové stojanové lampy do obýváku, ložnice, recepce, pracovny.

Stojanové lampy s jantarem

Stojanové lampy s jantarem jsou unikátní představují velice vyjímečnou skupinu stojanových lamp, které na sebe upoutají pozornost v interiéru. Výrobou těchto svítidel obsahující polodrahokamy se zabývá pouze několik úzce specializovaných výrobců osvětlení, výroba svítidel s jantarem vyžaduje velkou zručnost, zkušenosti a umění při zpracování tohoto materiálu. Jedná se o výrobu svítidel tradiční tiffany technikou, přičemž se do skleněných částí svítidel zakomponuje mozaika z pravého baltského jantaru. Stojanové lampy jsou nabízeny s různými dekory, stojany lamp jsou masivní kovové odlitky s dobrou stabilitou. Stojanové lampy s jantarem jsou originálními uměleckými díly s trvalou hodnotou, vypínače lamp jsou na přívodní šňůře

Použití: jantarové stojanové lampy do obýváku, ložnice, recepce, pracovny