Stojanové lampy s jantarem

Stojanové lampy s jantarem jsou unikátní představují velice vyjímečnou skupinu lamp. Výrobou těchto svítidel obsahující polodrahokamy se zabývá pouze několik úzce specializovaných výrobců osvětlení, výroba svítidel s jantarem vyžaduje velkou zručnost, zkušenosti a umění při zpracování tohoto materiálu. Jedná se o výrobu svítidel tradiční tiffany technikou, přičemž se do skleněných částí svítidel zakomponuje mozaika z pravého baltského jantaru. Stojanové lampy jsou nabízeny s různými dekory, stojany lamp jsou masivní kovové odlitky s dobrou stabilitou. Stojanové lampy s jantarem jsou originálními uměleckými díly s trvalou hodnotou, vypínače lamp jsou na přívodní šňůře.

Použití: jantarové stojanové lampy do obýváku, ložnice, recepce, pracovny.

Stojanová lampa s jantarem Magione B3-50D

Stojanová lampa s jantarem na tři žárovky....

Stojanová lampa s jantarem Magione B3-50D

Stojanové lampy s jantarem:

Stojanové lampy s jantarem jsou ojedinělým typem tohoto osvětlení. Jedná se o exkluzivní svítidla, vyráběná ručně tiffany technikou a mozaika stínidel lamp je doplněna o pravé jantarové polodrahokamy. Každá takto vyrobená lampa je originálem a vzhledem k použitým materiálům a vysokému podílu ruční práce jsou tyto lampy ve vyšší cenové kategorii. Osvětlení interiéru lze sladit s dalšími svítidly stejné série  - lustry, nástěnnými světly a stropními svítidly.

Stojanové lampy s jantarem jsou unikátní představují velice vyjímečnou skupinu stojanových lamp, které na sebe upoutají pozornost v interiéru. Výrobou těchto svítidel obsahující polodrahokamy se zabývá pouze několik úzce specializovaných výrobců osvětlení, výroba svítidel s jantarem vyžaduje velkou zručnost, zkušenosti a umění při zpracování tohoto materiálu. Jedná se o výrobu svítidel tradiční tiffany technikou, přičemž se do skleněných částí svítidel zakomponuje mozaika z pravého baltského jantaru. Stojanové lampy jsou nabízeny s různými dekory, stojany lamp jsou masivní kovové odlitky s dobrou stabilitou. Stojanové lampy s jantarem jsou originálními uměleckými díly s trvalou hodnotou, vypínače lamp jsou na přívodní šňůře

Použití: jantarové stojanové lampy do obýváku, ložnice, recepce, pracovny