FOR INTERIOR 26.3. – 29.3. 2020 představujeme zde svítidla Nowodvorski, jednoho z největších výrobců osvětlení v Evropě.

Navštivte nás na veletrhu
FOR INTERIOR
26.3. – 29.3.2020
Představíme zde svítidla Nowodvorski, jednoho z největších výrobců osvětlení v Evropě.

Redo - dodavatel kompletního sortimentu osvětlení ve vysoké kvalitě a provedení. Nabídka svítidel i osvětlení zahrnuje klasická svítidla, moderní osvětlení, retro a industriální svítidla, kompletní je také nabídka venkovního osvětlení. Nabídka svítidel je zařazena většinou do ucelených sérií svítidel, které jsou tvořeny lustry s různým počtem žárovek, stropními svítidly, nástěnnými svítidly, stolními lampičkami a stojanovými lampami. Svítidly Redo můžete vybavit  celý dům, svítidla do kuchyně, dětského pokoje, osvětlení koupelny, světla do obývaku i ložnice a venkovní osvětlení domu a zahrady, to vše je možné realizovat z obsáhlé nabídky svítidel. Do svítidel doporučujeme použít LED žárovky.

Redo

Redo - dodavatel kompletního sortimentu osvětlení ve vysoké kvalitě a provedení. Nabídka svítidel i osvětlení zahrnuje klasická svítidla, moderní osvětlení, retro a industriální světla, kompletní je také nabídka venkovního osvětlení. Nabídka svítidel je zařazena většinou do ucelených sérií svítidel, které jsou tvořeny lustry s různým počtem žárovek, stropními svítidly, nástěnnými svítidly, stolními lampičkami a stojanovými lampami. Svítidly Redo můžete vybavit  celý dům, svítidla do kuchyně, dětského pokoje, osvětlení koupelny, svítidla do obývaku i ložnice a venkovní osvětlení domu a zahrady, to vše je možné realizovat z obsáhlé nabídky svítidel. Do svítidel doporučujeme použít LED zdroje.