FOR INTERIOR 26.3. – 29.3. 2020 představujeme zde svítidla Nowodvorski, jednoho z největších výrobců osvětlení v Evropě.

Navštivte nás na veletrhu
FOR INTERIOR
26.3. – 29.3.2020
Představíme zde svítidla Nowodvorski, jednoho z největších výrobců osvětlení v Evropě.

Turecký výrobce svítidel a osvětlení. Firma Ozcan se dostává stále víc do podvědomí zákazníků především svojí prezentací na prestižních výstavách osvětlení ve Frankfurtu a Miláně. Kromě nabídky klasických svítidel se firma stále víc prosazuje v oblasti moderních a designových svítidel. Tato svítidla lze pořídit mnohem výhodněji a firma tak získává pozici na nových trzích. Na našem webu naleznete téměř kompletní nabídku klasických i moderních svítidel, koupelnová svítidla, stropní a nástěnná svítidla i stolní a stojanové lampy. Svítidla do obýváku, kuchyně, jídelny, pokoje, pracovny, chodby, koupelny to vše nabídka svítidel firmy Ozcan obsahuje.                    

Ozcan

Turecký výrobce svítidel a osvětlení. Firma Ozcan se dostává stále víc do podvědomí zákazníků především svojí prezentací na prestižních výstavách osvětlení ve Frankfurtu a Miláně. Kromě nabídky klasických svítidel se firma stále víc prosazuje v oblasti moderních a designových svítidel. Tato svítidla lze pořídit mnohem výhodněji a firma tak získává pozici na nových trzích. Na našem webu naleznete téměř kompletní nabídku klasických i moderních svítidel, koupelnová svítidla, stropní a nástěnná svítidla i stolní a stojanové lampy. Svítidla do obýváku, kuchyně, jídelny, pokoje, pracovny, chodby, koupelny to vše nabídka svítidel firmy Ozcan obsahuje