FOR INTERIOR 26.3. – 29.3. 2020 představujeme zde svítidla Nowodvorski, jednoho z největších výrobců osvětlení v Evropě.

Navštivte nás na veletrhu
FOR INTERIOR
26.3. – 29.3.2020
Představíme zde svítidla Nowodvorski, jednoho z největších výrobců osvětlení v Evropě.

Nástěnná svítidla jsou významným doplňkem nabídky svítidel firmy TK Lighting. Nástěnná svítidla s textilními stínidly v moderním designu a v mnoha variacích tvarů, barev a použitých materiálů. Nástěnná svítidla ze dřeva v originálních barevných povrchových úpravách patří mezi nejprodávanější nástěnná svítidla produkce tohoto výrobce. Také nástěnná svítidla jsou většinou součástí sérií svítidel kde jsou zastoupeny lustry, stropní svítidla, stolní lampičky a stojanové lampy ve stejném provedení. Do nástěnných svítidel je vhodné použít LED žárovky.

Nástěnná svítidla

Bodové svítidlo 2134 Flex white (TK Lighting)

Moderní bodové svítidlo na 1 žárovku. Rameno...

Bodové svítidlo 2134 Flex white (TK Lighting)

Bodové svítidlo 2137 Flex gray (TK Lighting)

Moderní bodové svítidlo na 1 žárovku. Rameno...

Bodové svítidlo 2137 Flex gray (TK Lighting)
Nástěnné svítidlo 386 Atom (TK Lighting)

Nástěnná svítidla jsou významným doplňkem nabídky svítidel firmy TK Lighting. Nástěnná svítidla s textilními stínidly v moderním designu a v mnoha variacích tvarů, barev a použitých materiálů. Nástěnná svítidla ze dřeva v originálních barevných povrchových úpravách patří mezi nejprodávanější nástěnná svítidla produkce tohoto výrobce. Také nástěnná svítidla jsou většinou součástí sérií svítidel kde jsou zastoupeny lustry, stropní svítidla, stolní lampičky a stojanové lampy ve stejném provedení.