FOR INTERIOR 26.3. – 29.3. 2020 představujeme zde svítidla Nowodvorski, jednoho z největších výrobců osvětlení v Evropě.

Navštivte nás na veletrhu
FOR INTERIOR
26.3. – 29.3.2020
Představíme zde svítidla Nowodvorski, jednoho z největších výrobců osvětlení v Evropě.

Výrobce svítidel Linea Light nabízí široký výběr moderních a designových svítidel. Jedná se vesměs o ucelené série svítidel tvořené lustry s různým počtem žárovek, nástěnnými svítidly, stropními přisazenými svítidly, stolními lampičkami a stojanovými lampami. Jedná se o skvělý italský design s výborným zpracováním a citem pro detail. Svítidla se vyrábí v několika povrchových úpravách s vysokým stupněm kvality. Do svítidel doporučujeme použít LED žárovky.

Použití: moderní svítidla do obývacího pokoje, ložnice, kuchyně, jídelny pokoje.

Moderní svítidla

Výrobce svítidel Linea Light nabízí široký výběr moderních a designových svítidel. Jedná se vesměs o kompaktní série svítidel tvořené lustry s různým počtem žárovek, nástěnnými svítidly, stropními přisazenými svítidly, stolními lampičkami a stojanovými lampami. Jedná se o proslulý italský design s výborným zpracováním a citem pro detail. Svítidla se vyrábí v několika povrchových úpravách s vysokým stupněm kvality. Do svítidel doporučujeme použít LED žárovky

Použití: moderní svítidla do obývacího pokoje, ložnice, kuchyně, jídelny pokoje