FOR INTERIOR 26.3. – 29.3. 2020 představujeme zde svítidla Nowodvorski, jednoho z největších výrobců osvětlení v Evropě.

Navštivte nás na veletrhu
FOR INTERIOR
26.3. – 29.3.2020
Představíme zde svítidla Nowodvorski, jednoho z největších výrobců osvětlení v Evropě.

V sortimentu moderních svítidel doplňuje firma Jupiter svojí nabídku osvětlení. Tradice výroby a používání kvalitních materiálů při výrobě svítidel patří k výrobkům této firmy všeobecně. Se snaze odlišit se od běžné nabídky osvětlení uvádí výrobce na trh vlastní modely svítidel. Nabízeny jsou ucelené kolekce svítidel, kdy je možné kombinovat osvětlení prostoru kombinací lustrů s různým počtem žárovek, nástěnných svítidel, stropních přisazených svítidel, stolních lampiček a stojanových lamp. Pro zákazníky můžeme domluvit ve výrobě i některé úpravy svítidel např. výrobu délky lustrů dle požadavku. Do svítidel doporučujeme použít LED žárovky.

Moderní svítidla

V sortimentu moderních svítidel doplňuje firma Jupiter svojí nabídku osvětlení. Tradice výroby a používání kvalitních materiálů při výrobě svítidel patří k výrobkům této firmy všeobecně. Se snaze odlišit se od běžné nabídky na thru osvětlení uvádí výrobce na trh vlastní modely svítidel. K dispozici jsou ucelené kolekce svítidel, kdy je možné kombinovat osvětlení prostoru kombinací lustrů s různým počtem žárovek, nástěnných svítidel, stropních přisazených svítidel, stolních lampiček a stojanových lamp. Pro zákazníky můžeme domluvit ve výrobě i některé úpravy svítidel např. výrobu délky lustrů dle požadavku. Do svítidel doporučujeme použít LED žárovky