FOR INTERIOR 26.3. – 29.3. 2020 představujeme zde svítidla Nowodvorski, jednoho z největších výrobců osvětlení v Evropě.

Navštivte nás na veletrhu
FOR INTERIOR
26.3. – 29.3.2020
Představíme zde svítidla Nowodvorski, jednoho z největších výrobců osvětlení v Evropě.

Moderní svítidla Edylit jsou vyrobena z kvalitních materiálů, zejména pak ze dřeva, kovu a skla. V této kategorii svítidel jsou prezentovány lustry a závěsná svítidla, nástěnná svítidla, bodovky, stropní a přisazená svítidla, stolní a stojanové lampy. Povrchová úprava svítidel je velice různorodá, od pastelových barev až po různé ostíny dřeva. Svítidly z ucelených sérií můžeme jsednotit osvětlení prostoru použitím kombinací stropních, závěsných a nástěnných svítidel a stolních i stojanových lamp. Najdeme zde klasické lustry i lampy vhodné do obýváku, pokoje, ložnice, jídelny, kuchyně. Do všech svítidel je také možné použít LED žárovky.  

Moderní svítidla

Moderní svítidla Edylit jsou vyrobena z kvalitních materiálů, zejména pak ze dřeva, kovu a skla. V této kategorii svítidel jsou prezentovány lustry a závěsná svítidla, nástěnná svítidla, bodovky, stropní a přisazená svítidla, stolní a stojanové lampy. Povrchová úprava svítidel je velice různorodá, od pastelových barev až po různé ostíny dřeva. Svítidly z ucelených sérií můžeme jsednotit osvětlení prostoru použitím kombinací stropních, závěsných a nástěnných svítidel a stolních i stojacích lamp. Najdeme zde klasické lustry i lampy vhodné do obýváku, pokoje, ložnice, jídelny, kuchyně. Do všech svítidel je také možné použít LED žárovky.