FOR INTERIOR 26.3. – 29.3. 2020 představujeme zde svítidla Nowodvorski, jednoho z největších výrobců osvětlení v Evropě.

Navštivte nás na veletrhu
FOR INTERIOR
26.3. – 29.3.2020
Představíme zde svítidla Nowodvorski, jednoho z největších výrobců osvětlení v Evropě.

Série designových svítidel s LED zdroji. Konstrukce svítidla je tvořena stočeným hliníkovým páskem, ve kterém je opevněn LED pásek. Barva stáčené části světla s diodami je v eloxovaném hliníku, kryt transformátoru a ostatní části svítidel jsou v lesklém chromu.Svítidla zaujmou svým designem, hodícím se především do moderních interiérů. Svítidla jsou osazena výkonnými LED diodami SMD3014 v barvě světla teplá bílá a celkovém příkonu 12W. Svítidlo obsahuje napájecí transformátor 12V. V sestavě svítidel jsou nástěnná svítidla, závěsné svítidlo a stolní lampička

Použití: designová LED svítidla do obýváku, pokoje,ložnice, haly, hotelu

MD (4 svítidla)

Série designových svítidel s LED zdroji. Konstrukce svítidla je tvořena stočeným hliníkovým páskem, ve kterém je opevněn LED pásek. Barva stáčené části světla s diodami je v eloxovaném hliníku, kryt transformátoru a ostatní části svítidel jsou v lesklém chromu.Svítidla zaujmou svým designem, hodícím se především do moderních interiérů. Svítidla jsou osazena výkonnými LED diodami SMD3014 v barvě světla teplá bílá a celkovém příkonu 12W. Svítidlo obsahuje napájecí transformátor 12V. V sestavě svítidel jsou nástěnná svítidla, závěsné svítidlo a stolní lampička. 

Použití: designová LED svítidla do obýváku, pokoje,ložnice, haly, hotelu.