FOR INTERIOR 26.3. – 29.3. 2020 představujeme zde svítidla Nowodvorski, jednoho z největších výrobců osvětlení v Evropě.

Navštivte nás na veletrhu
FOR INTERIOR
26.3. – 29.3.2020
Představíme zde svítidla Nowodvorski, jednoho z největších výrobců osvětlení v Evropě.

MAXlight je naším dodavatelem moderních svítidel ve vysoké kvalitě. Designová svítidla z ušlechtilých materiálů, nabídka svítidel obsahuje široké spektrum svítidel od křišťálových, halogenových až posvítidla s LED zdroji. Firma nabízí i kolekce svítidel - lustry, nástěnná svítidla,stropní svítidla,stolní lamy a stojanové lampy. Svítidla pro náročné zákazníky za překvapivě příznivé ceny.

Použití svítidel MAXlight: svítidla do obýváku, svítidla do ložnice, kuchyňská svítidla, osvětlení dětského pokoje, svítidla do koupelny, svítidla do kanceláře - pracovní svítidla.

MAXlight

MAXlight je naším dodavatelem moderních svítidel ve vysoké kvalitě. Designová svítidla z ušlechtilých materiálů, nabídka svítidel obsahuje široké spektrum svítidel od křišťálových, halogenových až posvítidla s LED zdroji. Firma nabízí i kolekce svítidel - lustry, nástěnná svítidla,stropní svítidla,stolní lamy a stojanové lampy. Svítidla pro náročné zákazníky za překvapivě příznivé ceny

Použití svítidel MAXlight: svítidla do obýváku, svítidla do ložnice, kuchyňská svítidla, svítidla do koupelny, svítidla do kanceláře - pracovní svítidla