FOR INTERIOR 26.3. – 29.3. 2020 představujeme zde svítidla Nowodvorski, jednoho z největších výrobců osvětlení v Evropě.

Navštivte nás na veletrhu
FOR INTERIOR
26.3. – 29.3.2020
Představíme zde svítidla Nowodvorski, jednoho z největších výrobců osvětlení v Evropě.

V kategorii luxusních svítidel kterou zde prezentujeme lze vybat svítidla všech kategorií. Svítidla jsou přehledně řazena pro snažší dohledání konkrétního typu luxusního svítidla. Vybírat lze z klasických nebo moderních svítidel, z hlediska použitých materiálů jsou to potom svítidla mosazná, vitrážová tiffany svítidla nebo svítidla křišťálová. Série jednotlivých svítidel se většinou skládají z lustrů s různým počtem žárovek, stropních svítidel, nástěnných svítidel, stolních lamp a stojanových lamp. Nasvícení interiéru je možné realizovat kombinací těchto typů svítidel. Samostatnou kapitolu svítidel tvoří svítidla venkovní pro světlení exteriéru objektů. I v této kategorii lze vybírat z mnoha typů luxusních svítidel.

Luxusní svítidla

Klasické nástěnné svítidlo 3361 Attyka(Nowodvorski)

Stylové nástěnné svítidlo. Rameno nástěnky je z...

Klasické nástěnné svítidlo   3361 Attyka(Nowodvorski)

Křišťálový lustr 4012 Montana (Nowodvorski)

Klasický lustr na 3 žárovky. Kovová chromovaná...

Křišťálový lustr 4012 Montana (Nowodvorski)

Moderní lustr 4614 Aida black

Moderní lustr na 1 žárovku. Konstrukce lustru...

Moderní lustr 4614 Aida black

Moderní lustr 5081 Bowl violet M (Nowodvorski)

Moderní lustr na 3 žárovky. Kovové stínidlo...

Moderní lustr 5081 Bowl violet M  (Nowodvorski)

Luxusní svítidla jsou svítidla, která se použitím materiálů, náročností zpracováním, designem či jinou významným prvkem liší od běžně a masivně vyráběných svítidel. Najdeme zde svítidla klasická, retro, industriální, moderní, křišťálová, bodová, mosazná, vitrážová, designová, LED i venkovní. Týká se to všech typů svítidel – lustry, lampy, stropní světla i nástěnná svítidla a lampičky. Ruční práce, kvalitní materiály i design se projevuje i v pořizovací ceně.

V kategorii luxusních svítidel kterou zde prezentujeme lze vybat svítidla všech kategorií. Svítidla jsou přehledně řazena pro snažší dohledání konkrétního typu luxusního svítidla. Vybírat lze z klasických nebo moderních svítidel, z hlediska použitých materiálů jsou to potom svítidla mosazná, vitrážová tiffany svítidla nebo svítidla křišťálová. Série jednotlivých svítidel se většinou skládají z lustrů s různým počtem žárovek, stropních svítidel, nástěnných svítidel, stolních lamp a stojanových lamp. Nasvícení interiéru je možné realizovat kombinací těchto typů svítidel. Samostatnou kapitolu svítidel tvoří svítidla venkovní pro světlení exteriéru objektů. I v této kategorii lze vybírat z mnoha typů luxusních svítidel