Luxusní svítidla

V kategorii luxusních svítidel kterou zde prezentujeme lze vybat svítidla všech kategorií. Svítidla jsou přehledně řazena pro snažší dohledání konkrétního typu luxusního svítidla. Vybírat lze z klasických nebo moderních svítidel, z hlediska použitých materiálů jsou to potom svítidla mosazná, vitrážová tiffany svítidla nebo svítidla křišťálová. Série jednotlivých svítidel se většinou skládají z lustrů s různým počtem žárovek, stropních svítidel, nástěnných svítidel, stolních lamp a stojanových lamp. Nasvícení interiéru je možné realizovat kombinací těchto typů svítidel. Samostatnou kapitolu svítidel tvoří svítidla venkovní pro světlení exteriéru objektů. I v této kategorii lze vybírat z mnoha typů luxusních svítidel.

Luxusní svítidla jsou svítidla, která se použitím materiálů, náročností zpracováním, designem či jinou významným prvkem liší od běžně a masivně vyráběných svítidel. Najdeme zde svítidla klasická, retro, industriální, moderní, křišťálová, bodová, mosazná, vitrážová, designová, LED i venkovní. Týká se to všech typů svítidel – lustry, lampy, stropní světla i nástěnná svítidla a lampičky. Ruční práce, kvalitní materiály i design se projevuje i v pořizovací ceně.

V kategorii luxusních svítidel kterou zde prezentujeme lze vybat svítidla všech kategorií. Svítidla jsou přehledně řazena pro snažší dohledání konkrétního typu luxusního svítidla. Vybírat lze z klasických nebo moderních svítidel, z hlediska použitých materiálů jsou to potom svítidla mosazná, vitrážová tiffany svítidla nebo svítidla křišťálová. Série jednotlivých svítidel se většinou skládají z lustrů s různým počtem žárovek, stropních svítidel, nástěnných svítidel, stolních lamp a stojanových lamp. Nasvícení interiéru je možné realizovat kombinací těchto typů svítidel. Samostatnou kapitolu svítidel tvoří svítidla venkovní pro světlení exteriéru objektů. I v této kategorii lze vybírat z mnoha typů luxusních svítidel