Lustry s jantarem

Lustry s jantarem jsou unikátní představují velice vyjímečnou skupinu závěsných svítidel, která jsou v nabídce svítidel ojediněle. Výrobou těchto lustrů obsahující polodrahokamy se zabývá pouze několik úzce specializovaných výrobců osvětlení, výroba svítidel s jantarem vyžaduje velkou zručnost, zkušenosti a umění při zpracování tohoto materiálu. Jedná se o výrobu svítidel tradiční tiffany technikou, přičemž se do skleněných částí svítidel zakomponuje mozaika z pravého baltského jantaru. V nabídce těchto svítidel s polodrahokami jsou lustry pro příné i nepřímé osvětlení. Tato svítidla s jantarem jsou originálními uměleckými díly s trvalou hodnotou.

Použití: jantarové lustry do obýváku, jídelny, pokoje, salonu, recepce.

Lustry s jantarem:

Lustry s jantarem jsou vyjímkou z hlediska použitého materiálu. Výrobou těchto lustrů se zabývá pouze několik rodinných firem, kde se technika dědí z generace na generaci. Jedná se o podobný postup výroby jako při výrobě vitrážových lustrů doplněného o umění zpracování jantaru. Lustry jsou uměleckými díly s výlučně ručním zpracováním materiálu. Náročnost výroby a použití polodrahokamů vsazených do lustrů se projevuje v cenách lustrů, tyto lustry patří k nejdražším na trhu. Vyjímečné a luxusní lustry, které pozdvihnou úroveň interiéru.

Lustry s jantarem jsou unikátní představují velice vyjímečnou skupinu závěsných svítidel, která jsou v nabídce svítidel ojediněle. Výrobou lustrů obsahující polodrahokamy se zabývá pouze několik úzce specializovaných výrobců osvětlení, výroba svítidel s jantarem vyžaduje velkou zručnost, zkušenosti a umění při zpracování tohoto materiálu. Jedná se o výrobu svítidel tradiční tiffany technikou, přičemž se do skleněných částí lustrů zakomponuje mozaika z pravého baltského jantaru. V nabídce těchto svítidel s polodrahokami jsou lustry pro příné i nepřímé osvětlení. Tato svítidla s jantarem jsou originálními uměleckými díly s trvalou hodnotou

Použití: jantarové lustry do obýváku, jídelny, pokoje, salonu, recepce