FOR INTERIOR 26.3. – 29.3. 2020 představujeme zde svítidla Nowodvorski, jednoho z největších výrobců osvětlení v Evropě.

Navštivte nás na veletrhu
FOR INTERIOR
26.3. – 29.3.2020
Představíme zde svítidla Nowodvorski, jednoho z největších výrobců osvětlení v Evropě.

Výrobce moderních a designových svítidel ve vysoké kvalitě. Nabídka luxusních svítidel tohoto výrobce se skládá z lustrů, nástěnných svítidel, stropních a přisazených svítidel a kolekcí svítidel do koupelny. Vyšší pořizovací cena svítidel je vyvážena použitím ušlechtilých materiálů a originálním designem svítidel. Vysoká estetická hodnota spojená s funkčním využitím svítidel je důvodem oblíbenosti těchto svítidel mezi náročnými zákazníky.

Tato svítidla jsou předurčena k osvětlení moderních a netradičních interiérů a reprezentativních prostor. 

Lumines

Výrobce moderních a designových svítidel ve vysoké kvalitě. Nabídka luxusních svítidel tohoto výrobce se skládá z lustrů, nástěnných svítidel, stropních a přisazených svítidel a kolekcí svítidel do koupelny. Vyšší pořizovací cena svítidel je vyvážena použitím ušlechtilých materiálů a originálním designem svítidel. Vysoká estetická hodnota spojená s funkčním využitím svítidel je důvodem oblíbenosti těchto svítidel mezi náročnými zákazníky

Tato svítidla jsou předurčena k osvětlení moderních a netradičních interiérů a reprezentativních prostor