FOR INTERIOR 26.3. – 29.3. 2020 představujeme zde svítidla Nowodvorski, jednoho z největších výrobců osvětlení v Evropě.

Navštivte nás na veletrhu
FOR INTERIOR
26.3. – 29.3.2020
Představíme zde svítidla Nowodvorski, jednoho z největších výrobců osvětlení v Evropě.

Přední Italský výrobce osvětlení. Nabídka svítidel je kompletní, nalezneme zde svítidla klasická, rustikální, moderní, osvětlení do koupelny, i venkovní svítidla. Italský design je doplněn výběrem kvalitních materiálů a smyslem pro detailní zpracování svítidel. V nabídce je široce zastoupena i řada oblíbených LED svítidel. Svítidla jsou nabízena i v mnoha ucelených sériích svítidel, kdy je možné použít k osvětlení interiéru kombinaci lustrů, nástěnných svítidel, stropních svítidel, stolních lampiček a stojanových lamp.

Linea Light

Přední Italský výrobce osvětlení. Nabídka svítidel je kompletní, nalezneme zde svítidla klasická, rustikální, moderní, osvětlení do koupelny, i venkovní svítidla. Italský design je doplněn výběrem kvalitních materiálů a smyslem pro detailní zpracování svítidel. V nabídce je široce zastoupena i řada LED svítidel. Svítidla jsou nabízena i v mnoha ucelených sériích svítidel, kdy je možné použít k osvětlení interiéru kombinaci lustrů, nástěnných svítidel, stropních svítidel, stolních lampiček a stojanových lamp