FOR INTERIOR 26.3. – 29.3. 2020 představujeme zde svítidla Nowodvorski, jednoho z největších výrobců osvětlení v Evropě.

Navštivte nás na veletrhu
FOR INTERIOR
26.3. – 29.3.2020
Představíme zde svítidla Nowodvorski, jednoho z největších výrobců osvětlení v Evropě.

LED trubice jako náhrada klasických zářivkových trubic. Mezi hlavní výhody proč použít ve svítidlech LED trubice patří zejména dlouhá životnost LED trubic a tím spojené náklady na jejich výměnu a úspora spotřebované el. energie. LED trubice naskočí ihned po zapnutí bez problikávání na plný výkon, odpadá složka UV záření, nedochází k různým zvukovým rušivým vlivům známých při použití klasických zářivkových trubic, spolehlivě pracují až do teploty -20°C a neobsahují těžké kovy (rtuť). 

Použití : LED záživkové trubice do svítidel ve všech prostorách, zejména do skladů,prodejen,kanceláří,hal,škol.

LED trubice pro zářivky

LED zářivkové trubice:

LED zářivkové trubice jako plnohodnotná náhrada standardních zářivkových trubic. LED trubice se prodávají v typizovaných délkách, svítidla pro tyto zdroje nepotřebují startery, mají minimální spotřebu el. energie a je možné zvolit barvu světla. Na rozdíl od klasických zářivkových trubic neobsahují LED trubice rtuť a nezatěžují životní prostředí. Jejich nevýhodou je pak vyšší pořizovací cena.

LED trubice jako náhrada klasických zářivkových trubic. Mezi hlavní výhody proč použít ve svítidlech LED trubice patří zejména dlouhá životnost LED trubic a tím spojené náklady na jejich výměnu a úspora spotřebované el. energie. LED trubice naskočí ihned po zapnutí bez problikávání na plný výkon, odpadá složka UV záření, nedochází k různým zvukovým rušivým vlivům známých při použití klasických zářivkových trubic, spolehlivě pracují až do teploty -20°C a neobsahují těžké kovy (rtuť)

Použití : LED záživkové trubice do svítidel ve všech prostorách, zejména do skladů,prodejen,kanceláří,hal,škol