Stolní LED lampy

Stolní LED lampy mají moderní design, jsou tedy vhodné především do moderních interiérů. Stolní LED lampa nalezne své uplatnění především na pracovním stole, ale lze je použít i jako noční lampičku do ložnice či dětského pokoje.

Stolní LED lampy mají díky použitým LED zdrojům nízkou spotřebu energie a dlouhou životnost. Světelný výkon LED lampiček není dost vysoký jako u jiných zdrojů, proto je vhodné LED lampy doplnit ještě o jiné druhy osvětlení.

Stolní LED lampičky:

Stolní lampičky s LED zdroji zaujímají stále větší podíl na trhu s osvětlením. Je to dáno výhodami LED všeobecně – moderním designem, extrémně nízkou spotřebou energie, výběrem barvy světla a dlouhou životností. Stolní LED lampičky můžeme použít v ložnici, dětském pokoji, pracovně, kanceláři. Nabídka těchto lampiček je velice různorodá, z hlediska barev, materiálů i designu. Nejnovější typy LED stolních lampiček jsou vybaveny stmívačem i lze u nich přepnout i barvu světla, některé typy LED lampiček mají USB konektor a lze je provozovat i nabíjet v pc.