FOR INTERIOR 26.3. – 29.3. 2020 představujeme zde svítidla Nowodvorski, jednoho z největších výrobců osvětlení v Evropě.

Navštivte nás na veletrhu
FOR INTERIOR
26.3. – 29.3.2020
Představíme zde svítidla Nowodvorski, jednoho z největších výrobců osvětlení v Evropě.

LED svítidla se stále více prosazují i v oblasti osvětlení skladů, dílen, kanceláří, obchodů a ostatních komerčních prostorů. Využívá se zde především velice nízké energetické náročnost LED svítidel a jejich dlouhé životnosti. Zároveň s tím se stále rozšiřuje nabídka přisazených LED svítidel u kterých dochází použitím nových LED čipů také ke stále většímu světelnému toku. Také moderní design LED svítidel dodává těmto světlům nový rozměr. U většiny přisazených LED svítidel lze vybrat i vhodnou barvu světla.

 

LED přisazená technická svítidla

LED přisazené světlo P038L161-15 Teles

Moderní přisazené LED svítidlo s výkonem 15 W....

LED přisazené světlo P038L161-15 Teles

LED přisazené světlo P038L161-9 Teles

Moderní přisazené LED svítidlo s výkonem 9 W....

LED přisazené světlo P038L161-9 Teles

LED svítidla se stále více prosazují i v oblasti osvětlení skladů, dílen, kanceláří, obchodů a ostatních komerčních prostorů. Využívá se především velice nízké energetické náročnost LED svítidel a jejich velmi dlouhé životnosti. Zároveň s tím se neustále rozšiřuje nabídka přisazených LED svítidel u kterých dochází použitím nových LED čipů také ke stále většímu světelnému toku. Také moderní design LED svítidel dodává těmto světlům nový rozměr. U většiny přisazených LED svítidel lze vybrat i vhodnou barvu světla