FOR INTERIOR 26.3. – 29.3. 2020 představujeme zde svítidla Nowodvorski, jednoho z největších výrobců osvětlení v Evropě.

Navštivte nás na veletrhu
FOR INTERIOR
26.3. – 29.3.2020
Představíme zde svítidla Nowodvorski, jednoho z největších výrobců osvětlení v Evropě.

Bodová svítidla s LED zdroji jsou stále oblíbenější. Moderní technologie použitých zdrojů s minimální spotřebou el. energie a extrémně dlouhá životnost LED zdrojů jsou hlavními předností těchto svítidel.

LED zdroje jsou součástí těchto bodových spotů. Náš e-shop Vám nabízí LED bodovky na klipsu nebo k pevnému připevnění. LED bodovky Vám ušetří spotřebu elektrické energie a krásně osvětlí Váš interiér.

LED bodovky

LED bodové svítidlo 2449 Lagos (TK Lighting)

LED bodové svítidlo se zdrojem 5W. Konstrukce...

LED bodové svítidlo 2449 Lagos (TK Lighting)

LED bodové svítidlo 2450 Lagos (TK Lighting)

LED bodové svítidlo se zdrojem 5W. Konstrukce...

LED bodové svítidlo 2450 Lagos (TK Lighting)

Bodová LED svítidla:

Bodová svítidla s LED zdroji splňují moderní trendy v osvětlení. Díky menším rozměrům je možné dosáhnout u těchto svítidel zajímavých designových tvarů. Stejně jako u ostatních bodových svítidel jsou jednotlivé reflektorky upevněny na kloubu s možností nastavení směru světla. Montáž bodových svítidel je možná na strop i na stěnu. LED bodová svítidla jsou vyrobena většinou z kovu v ušlechtilé povrchové úpravě. Díky technologii LED zdrojů mají tato svítidla minimální spotřebu el. energie, také barvu světla bodovek lze vybrat dle potřeby. Bodová světla s LED zdroji jsou vhodná pro osvětlení všech místností domu či bytu.