Bodová svítidla s LED zdroji jsou stále oblíbenější. Moderní technologie použitých zdrojů s minimální spotřebou el. energie a extrémně dlouhá životnost LED zdrojů jsou hlavními předností těchto svítidel.

LED zdroje jsou součástí těchto bodových spotů. Náš e-shop Vám nabízí LED bodovky na klipsu nebo k pevnému připevnění. LED bodovky Vám ušetří spotřebu elektrické energie a krásně osvětlí Váš interiér.

LED bodovky

Bodová LED svítidla:

Bodová svítidla s LED zdroji splňují moderní trendy v osvětlení. Díky menším rozměrům je možné dosáhnout u těchto svítidel zajímavých designových tvarů. Stejně jako u ostatních bodových svítidel jsou jednotlivé reflektorky upevněny na kloubu s možností nastavení směru světla. Montáž bodových svítidel je možná na strop i na stěnu. LED bodová svítidla jsou vyrobena většinou z kovu v ušlechtilé povrchové úpravě. Díky technologii LED zdrojů mají tato svítidla minimální spotřebu el. energie, také barvu světla bodovek lze vybrat dle potřeby. Bodová světla s LED zdroji jsou vhodná pro osvětlení všech místností domu či bytu.